آتش بازی پاریس با ستاره های درخشان


کد خبر: 1809216/58

زمان: 01:23
1400/11/18

بازدید از: 13,201

پاری سن ژرمن با ستاره درخشان هایش به پیروزی رسید.

به گزارش “ورزش سه”، تیم پاری سن ژرمن سه شنبه هفته چهارم خود را پشت سر می گذارد و دیدار تیم های فرانسه و لیل در لیگ سوم پنج ماه تا آخرین و تنها شکست این فصل فاصله دارد. دیدار دو تیم از ساعت 23:15 روز دوشنبه در ورزشگاه موریس آغاز شد.

پاریس در نیمه های شب به ماریا، مسی و امباپا حمله کرد، بازی را تهاجمی آغاز کرد و در 10 دقیقه با دنیل پریرا به ثمر رسید. این گل در آستانه لیل اشتباه عجیبی کرد که توپ را از مسیر درست با خویشتن داری ناقص به حریف فرستاد اما نتیجه داد. روی پاس بن ارفع و ضربه بوتمن، لیل در دقیقه 28 بازی را به تساوی می کشاند.

تنها چهار دقیقه پس از کشف گل تساوی، دانشجویان بازگشتند. یک ضربه کرنر برای لیونل مسی با یک ضربه بلند در پشت دو ضربه به سمت دروازه حریف ارسال شد. ستاره آرژانتینی پاریس در دقیقه 36 بار در نقش گولزان ظاهر شد و در موقعیت تک با توپ نرم از بالای سر به در اصابت کرد و وارد در شد تا میهمان را به سه لاین بالایی برساند. . این 45 دقیقه اول این دیدار بود.

پاری سن ژرمن نیمه دوم را بهتر از حریف آغاز کرد و در دقیقه 51 به گل چهارم رسید. پریرا، اولین گل زناندا، گل چهارم تامش را نیز به بار خواهد آورد تا شب را دو برابر کند. امباپا که در این دیدار سهمی از گل در بین گل ها نداشت در دقیقه 67 از پشت جریمه گل پنجم شوت بسیار زیبایی را به ثمر رساند. این آخرین دور بازی بود و پاریس موفق بود.

پاریس با این پیروزی 56 امتیازی شد و همچنان در کرسی ریاست جمهوری باقی خواهد ماند. مارسی و نیس به ترتیب با 43 و 42 امتیاز دوم و سوم لیگ هستند. لیل نیز 32 امتیاز به شکسپیر واگذار کرد تا چند پله به بالای جدول صعود کند و هفته بیست و سوم را به پایان رساند و یازدهم شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم