آرزو داشتیم بدون دغدغه رئیس فدراسیون شویمخبرورزشی: در طول سال ها آینده همه چیز با انتخاب فدراسیون فوتبال و ائتلاف گسترده هیات های استانی رقم می خورد و این همان چیزی است که روسای دوره ای در جایگاه فدراسیون فوتبال بر آن تکیه می کنند.

ماجرای شرکتی که حدود 2 میلیون پوند بدهی دارد و ساختمان فدراسیون فوتبال را مصادره کرده است، نشان می دهد که مدیران سابق فدراسیون هم در انتخاب و هم در پرداخت سرمربی تیم ملی کارنامه ایرادی داشته اند. چالش بزرگ فوتبال ایران در مواجهه.

بیشتر مشکلات فدراسیون فوتبال در مدیریت است بدون شک. یعنی نه تنها مدیر سابق، بلکه تیم فعلی هم نمی تواند در بخش های مختلف تغییراتی ایجاد کند. رئیس فعلی فدراسیون فوتبال و دبیرکل وی هنوز در مورد انتخابات آتی فدراسیون فوتبال تا پایان سال جدید اظهار نظری نکرده اند اما سوال اینجاست که آیا خود را شایسته ریاست می دانند؟ فدراسیون فوتبال؟

فرض کنید هر کدام از آنها در انتخابات پیروز شوند. در این صورت مشکلات فوتبال کشور حل می شود، انضباط پرداخت می شود، تیم ملی در نهایت بهتر می شود، مربیان و بازیکنان آرامش نسبی دارند و مرحله جدیدی از تاریخ فوتبال ایران را تجربه می کنند؟

در طول این سال ها، انتخابات فدراسیون فوتبال و ائتلاف گسترده هیئت های استانی، آینده همه چیز را از پیش تعیین کرده است و همین روسای مکرر به فدراسیون فوتبال تکیه کرده اند، اما تا امروز هیچ مدیری تعیین نشده است. به جرات می توان گفت برای مدیریت این فوتبال کار سختی داریم. ما آماده نیستیم و اگر می‌توانستیم فوتبال کشور را بچرخانیم، چنین روز بدبختی برای این بازی وجود نداشت!

من می خواهم رئیس فعلی فدراسیون فوتبال که اغلب کاندیدای اصلی ریاست در انتخابات است، لحظه ای تنها بماند و این بار نه به خاطر منافع شخصی همه ما که واجد شرایط ریاست هستیم. از فدراسیون فوتبال مردم را برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال دعوت می کردند و روسای هیأت های استانی مثل سابق به کاندیدای مشخص در ائتلاف از پیش تعیین شده رای نمی دادند!

می دانیم که این رویای شیرین هرگز محقق نمی شود، اما برای ما که کابوس ها و شورهای جوانی را پشت سر گذاشته ایم، آرزو کردن تقصیر نیست…

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel