آلاوس 0-1 بارسا: پای دئونگ همیشه در وسط است


به گزارش “ورزش سه”، شاگردان ژاوی که پس از حذف از سوپرکاپ و جام حذفی تحت فشار زیادی قرار گرفته بودند و نیاز به پیروزی در دیدار امشب داشتند، در آخرین دقیقه توسط فرانکی دیونگ مغلوب آلاوس شدند. .

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقیقه اول موقعیت خاصی روی دروازه وجود نداشت. لوک دی یونگ روی پاس سرجیو در دقیقه 13 موقعیت خوبی داشت اما ویکت او از بالای دروازه به بیرون رفت. از آنجایی که بازی متعادل بود، بازیکنان هر دو تیم به دلیل مصدومیت متوقف شدند و در نتیجه از گرمای بازی کاسته شد.

در دقیقه 29، بارسا چندین کرنر متوالی دریافت کرد و ضربه سر جرارد پیکه در آخرین کرنر می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما توپ از محوطه خارج شد.

در دقایق پایانی نیمه اول شرایط خاصی روی دروازه ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه 45 آلاوس روی ضد حمله می توانست به گل برسد اما پونس روی پاس ریوخا با تریستاگنون تک به تک شد. ، توپ به دروازه بان Barसाच्याa برخورد می کند. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بارسا در نیمه دوم شروع خوبی داشت و لوک دی یونگ می توانست در دقیقه 50 با پاس فرن تورس پیش بیفتد اما مدافع حریف این فرصت را از دست داد.

چهار دقیقه بعد نوبت آلاوس بود که شانس خود را امتحان کند و روی پاس خسلو، پونس می توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند که ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

در دقیقه 60 پونس فرصت همکاری با ریوخا را پیدا کرد اما نتوانست دوباره از آن استفاده کند.

چهار دقیقه بعد، روی پاس پدر، لوک دی یونگ همه چیز را برای گلزنی آماده کرده بود، اما ضربه او دقیقاً همان جایی بود که پاچکو بود.

بازیکنان بارسا روی دروازه حریف خطرناکتر شدند و در نهایت با از دست دادن یکی دو موقعیت خوب در دقیقه 87 گل برتری را به ثمر رساندند. پاس جوردی آلبا به فران تورس که پشت مدافعان قرار داشت رسید و فرانکی دی یونگ را با یک پاس پهن کرد. ستاره هلندی نیز با یک زیر بغل ساده کامل شد.

در دقایق پایانی این نیمه، میزبان تلاش کرد تا بازی را به تساوی بکشاند و در دقیقه سوم تقریباً به گل تساوی دست یافت، اما ضربه سر مندس توسط ترستگنون مهار شد و باریا با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم