آموزش و پرورش: مدارس را به تدریج باز می کنیمخبرگزاری تسنیم: وزیر آموزش و پرورش و پرستاری با اشاره به اینکه درصد اضافه وزن و کم وزنی دانشجویان افزایش یافته است.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه کنترل وزن گفت: آموزش و پرورش وظیفه تربیت تحصیلکردگان را بر عهده دارد و باید در زمینه های مختلف تربیت شوند که یکی از این جنبه ها تربیت تربیت بدنی است. و مراقبت.”

وی افزود: امسال یک طرح ملی را با بزرگواری انجام دادیم و همه بدنسازان مورد بررسی قرار گرفتند.

6 درصد دانش آموزان آگاه از سوءتغذیه رنج می برند

وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس نتایج به دست آمده، 6 درصد دانش آموزان لاغر، بسیار لاغر و دچار سوء تغذیه هستند زیرا نیاز به مراقبت جدی دارند، 64 درصد دانش آموزان دارای اضافه وزن طبیعی و 30.1 درصد دارای اضافه وزن یا چاق هستند.

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه هم اکنون ارزش های ارزشمندی به دست آورده ایم که برای وزارت بهداشت، وزارت ورزش و جوانان، صنایع غذایی و صدا و سیما برای افزایش آگاهی خانواده ها بسیار مفید است، ادامه داد: آنها را راهنمایی و توصیه می کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: برای همه علما اثری صادر می شود که وضعیت جسمانی آنها را مشخص می کند و توصیه هایی که باید رعایت شود.

افزایش وزن 8 درصدی

وزیر آموزش و پرورش و پرستاری خاطرنشان کرد: در سال 95 حدود 21 درصد از دانش آموزان اضافه وزن داشتند و در حال حاضر به 30.1 درصد رسیده است که 8 درصد افزایش داشته است. دانش آموزان قادر به رفتن به مدرسه نیستند، آنها هنوز در خانه فعال هستند.

وی افزود: هدف ما افزایش درصد دانش آموزانی است که تا پایان سال تحصیلی در حال یادگیری هستند.

ما باید به تدریج مدارس را باز کنیم

وزیر آموزش و پرورش و پرستاری با اشاره به اینکه به عنوان متولی اداره آموزش و پرورش، خطرات علمای ممتاز بودن از مدرسه تا کرون ملی را تهدید می کند. سلامت روانی، اجتماعی و تربیت بدنی طلاب در خطر است و باید به تدریج مدارس را بازگشایی کنیم. کرونای ملی به صحبت‌های ما گوش داد، اما به دلیل نگرانی‌هایی که داشتند، در فرصتی دیگر آنها را فرستادند.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel