آیا بورسیه دوباره بالا می رود؟خبرگزاری ایسنا: بازار سهام در هفته گذشته دچار نوسان و افت شد که کارشناسان معتقدند برایان همه شرایط را برای رشد بازار فراهم کرده است و دلیل نوسان و حرکت نزولی سرمایه بیشتر خارجی است.

شاخص کل بورس که در هفته های گذشته مجددا 1.8 میلیون واحد در کانال صعود کرده بود، در طول هفته به روند نزولی خود ادامه داد و با افزایش روزانه کل بازار در این بازار تا 1.8 میلیون واحد در کانال عقب نشینی کرد. بیش از 2000 واحد از بین رفت و به میزان یک میلیون و 6000 واحد پابرجا بود.

این در حالی است که شاخص کل با همین استاندارد در این روز با افزایش وزنی، یک هزار و 2 واحد را به ثبت رساند. روز یکشنبه شاخص بورژوازی به روند خود ادامه داد و این شاخص یک واحد کاهش یک میلیون و هزار واحدی را به ثبت رساند. نماگر کل به همین وزن نیز در این روز کاهش یافت و به بیش از یک واحد کاهش به میزان هزار و 2 واحد رسید.

روز دوشنبه اما شاخص بورس با افزایش یک هزار و 2 واحدی به یک میلیون و 3 هزار واحد صعودی تند داشت که از 1 واحد تلاش به 1 هزار و 1 واحد رسید. روز سه شنبه حرکت شاخص در مدار کل به نزول ادامه داد و این نماگر هزار و هزار و هزار و هزار واحد کاهش را به ثبت رساند. شاخص کل با همین استاندارد 1 واحد وزن داشت و به عدد 1 هزار و 2 واحد رسید.

این نماگر در پایان روز چهارشنبه تا کانال یک میلیون و هزار واحد عقب نشینی کرد و با عدد هزار و یک هزار واحد در یک هزار و یک واحد قرار گرفت. شاخص کل نیز با همین استاندارد 5 واحد وزن داشت و مقدار 1 هزار و 2 واحد را به ثبت رساند.

روند ارزش بازار همچنان ادامه دارد و تحلیلگران معتقدند بازار از تمامی شرایطی که برای صعود باید فراهم شود برخوردار است. آنها خاطرنشان می کنند که عملکرد شرکت ها در گزارش بورسیه نشان می دهد که آنها سابقه خوبی داشتند. در عین حال، برایان معتقد است که قیمت های جهانی به نفع بورسیه ها در حال افزایش است.

کارشناسان معتقدند آنچه باعث نوسانات و کاهش شاخص می شود عوامل بیرونی از جمله تصادفات سیاسی است. آنها همچنین معتقدند هفته آینده پس از سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، بازار دوباره صعود و حتی تا مرز یک میلیون و هزار واحدی صعود خواهد کرد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel