احمد خاتمی: آمریکا عامل مشکلات و بحران های کشور است

[ad_1]

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: اطاعت از ولایت فقیه و وجود ولایت در نظام و حکومت اسلامی اصولاً بر هر نوع تفکر جناحی ارجحیت دارد.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد خاتمی شامگاه شنبه در مراسم دفاع از شهید گمنام زنابیه آوه افزود: سعی کنید پرهیز کنید.

وی افزود: امروز نظام اسلامی در اوج است و در قاموس جمهوری اسلامی چیزی برای تسلیم شدن در برابر ظالمان وجود ندارد و شرارت های آمریکا را خنثی خواهیم کرد.

امام جمعه موقت تهران گفت: ما در حوزه اقتصادی مشکلاتی داریم که البته ناشی از آمریکاست، اما دلیلی ندارد که عده ای تلاش کنند مردم را به اشتباه بیندازند، زیرا خیانت به حساب می آید.

وی در خصوص ادامه مذاکرات جمهوری اسلامی با غرب گفت: ما اهل گفت وگو و منطق هستیم و هیچ اعتراضی نداریم اما با حمایت ملت عاشورایی هرگز قربانی زورگویی و تبذیر نخواهیم شد در گذشته. ” ما موضوع را ثابت کردیم.

آیت الله خاتمی گفت: همه باید در اطراف مرکز ولایت و حول مکتب امیرالمومنین(ع) در کنار هم باشیم چرا که رفتن در این مسیر شکست باطل را به دنبال دارد.

وی با یادآوری مراسم تشییع شهدای گمنام در آوه گفت: اجتماع شهدا جلوه خاصی دارد و اکنون که این مراسم با ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر مصادف شده است باید از این سفره معنوی نهایت استفاده را ببریم. “

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت زهرا(س) یکی از شخصیت های منحصر به فرد تاریخ بود و پیامبر گرامی اسلام(ص) ایشان را پاره تن خود دانستند و فرمودند من بوی بهشت ​​را حس می کنم فاطمه. “

آیت الله خاتمی گفت: حضرت زهرا(س) اهل فضائلی چون حجاب، طهارت، مردم سالاری و ولایت مداری بود و امروز برای پاسداری از ارزش های اسلام باید از این بانوی بزرگ اسلام هراس داشت. جامعه بخصوص بحث حجاب و حرمت. بیایید آن را بگیریم.

وی با احترام به مذهبی بودن و موقعیت تاریخی شهر آوه در مکتب شیعه گفت: در این شهر یکی از نوابان امام زمان (عج) به نام حسین بن روح نوبختی زندگی می کرده است که اسناد و مدارک نشان می دهد که حدود 60 نفر از آنها دانشمند هستند. و شخصیت های مذهبی زمین قرار است نشان دهنده اهمیت و دینداری این شهر باشد.

شهرستان سوه در دوران دفاع مقدس 580 شهید در راه دفاع از میهن و ارزش های اسلامی و انقلابی تقدیم کرد.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances