اخبار شبکه CNN با زیرنویس انگلیسی – 20 خبر جدید – تاپ زبان

به گزارش بورس تابناک، امروز ۲۰ آذرماه ۵ درصد از سهام توسعه سرمایه و صنعت غدیر برای اولین بار بدون سقف قیمتی با روش حراج و رقابت بین صندوقهای سرمایهگذاری به فروش رسید. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بیماری منحوس کرونا بیش از یک سال و نیم است که مهمان تمامی ساکنان دنیا از جمله ایران اسلامی است. باشگاه خبرنگاران جوان قم -به نقل از پایگاه اطلاعرسانی بنیاد ملی نخبگان، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، طی حکمی محمدحسین ظریفیان را به سرپرستی بنیاد نخبگان استان قم منصوب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان قم – محمد حسن حسین زاده ،رئیس هیئت بدمینتون قم گفت:به ابتکار کمیته داوران هيئت بدمينتون استان قم برای نخستین بار “اسکور بورد”ایرانی اعلام آنلاین نتايج مسابقات لیگ برتر بدمینتون در مسابقه هفته دوازدهم بین تيمهای رعد پدافند هوایی قم و دانشگاه یزد به ميزبانی تيم رعد به شکل آزمایشی فعال شد. معاون پرورشی ادارهکل آموزش و پرورش قم در حاشیه این آیین، کل اعتبار هزینه شده برای بازسازی این سالن را ۱۰ میلیارد ریال ذکر کرد و اظهار داشت: به دلیل کمبود اعتبارها افتتاح دوباره این طرح فرهنگی با تاخیر مواجه شد.

اخبار جدید ب

ناصر حمزهای با بیان اینکه مجتمع فرهنگی تربیت و همچنین سالن سینمای آن متعلق به آموزش و پرورش است گفت: هفت میلیارد ریال از بودجه این طرح از اعتبارهای داخلی آموزش و پرورش و سه میلیارد ریال دیگر نیز توسط سینما شهر که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد، تامین شده است. مثل در شکل زیر با سرچ کوئری ” قیمت دلار” بخش از نتایج گوگل را Top stories یا همان به روز ترین خبر های گوگل نیوز از سراسر وب سایت های خبری در بر می گیرد. انگلیسی با اخبار سایت ویدیو شامل ویدیوهایی از شبکه خبری جهانی مانند BBC، اخبار جدید cnn برای یادگیری زبان انگلیسی، اخبار VOA، اسکای نیوز، فاکس نیوز و … موتور جستجوی Google طرفدار سایت هایی است که مقدار زیادی محتوای خبری مفید منتشر میکنند. اما یک مراجعه کننده برای آنها چالش های زیادی ایجاد می کند. به گزارش برنا، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با خبرنگاران رسانه ملی درباره آغاز گمانهزنیهای سهامداران درباره بودجه سال آینده گفت: امسال هم این گمانهزنیها در چند روز اخیر توسط فعالان بازار رصد شده و در نتیجه اثراتی روی معاملات سهام و قیمتهای آن داشته است، اما واقعیت این است که گمانه زنیها دقیق نیست و زمان زیادی تا تصویب بودجه در مجلس باقی مانده است.

فرهاد بیضایی کارشناس حوزه مسکن و شهرسازی، ضمن تاکید بر اینکه توسعه عمودی ساخت مسکن در شهرها، کیفیت زندگی مردم را تنزل داده است، افزود: مطرح کردن مسائلی مثل محدودیت زمین یا امنیت غذایی برای جلوگیری از عرضه زمین برای توسعه افقی شهرها، آدرس غلط دادن به سیاستگذاران است. وی اضافه کرد: باید با تکمیل انتقال آب به روستاهای بخش مرکزی زمینه بهرهمندی روستاییان از آب آشامیدنی سالم و با کیفیت فراهم شود. میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم ارز ترجیحی را اختصاص دهیم همین شرایطی که در چند سال گذشته در بازار ارز وجود داشته، تداوم پیدا میکند و اگر به سمت خزانه بدهیم ارز ترجیحی را نمیتوانیم پوشش دهیم. باشگاه خبرنگاران جوان قم -محمدتقی سلطانی مدیر گروه آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت استان قم در جلسه هم اندیشی روشهای آموزش و اطلاع رسانی در مقابله با موج ششم کرونا با حضور مدیران روابط عمومی سازمانها و ادارات استان که در ساختمان مرکز بهداشت استان قم برگزار شد، گفت: زنگ خطر در قم به صدا درآمده به طوری که برخی مناطق قم به رنگ زرد کرونایی تغییر پیدا کرده است. باشگاه خبرنگاران جوان قم -در راستای رعایت دستورالعملهای بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی، جلسه ارتباط مستقیم سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم با مردم، روز دوشنبه ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۱۱ واقع در نیروگاه مسجد امامزاده آقا سید معصوم به صورت حضوری وچهره به چهره انجام میشود.

مبلغ یارانه جدید برای یک خانواده چهار نفره ۵۰۴ هزار تومان است، این خانواده همچنین مبلغ ۱۷۳ هزار تومان به عنوان یارانه معیشتی بنزین دریافت میکنند. اوکجا Okja: یک دختر باید از حیوان عظیم الجثه و دوست داشتنیش یعنی اوکجا، مراقبت کند. طبق روال ماههای گذشته دولت واریز یک یارانه دیگر را تا پایان دی ماه بر عهده دارد، اگر چه معاون اقتصادی دولت زمان واریز یارانه جدید را این ماه اعلام کرده اما هنوز جزئیات زمان واریز آن منتشر نشده است.نیز نشان میدهد که احتمالا از بهمن ماه یارانه جدید واریز شود، در واقع دولت قصد دارد یارانه جدید را به یارانه معیشتی بنزین که در روز دهم هر ماه واریز میشود اضافه کند. همچنین «علیرضا ملارجبی» از استان همدان توانست عنوان نایب قهرمانی را کسب کند و «مسعود عزیزیان» از همدان سوم شد. باشگاه خبرنگاران جوان قم – سرهنگ میکائیل قهرمانپور، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت:متعاقب وقوع چندین فقره سرقت از اماکن نیمه کاره، کابل تیرهای برق و تجهیزات انتقال نیرو، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی افزود: تیم ویژهای از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تشکیل و تمامی محلهای وقوع جرم، شیوه و شگرد سارقان، زمان و جغرافیای وقوع جرم، بررسی و مورد تجزیه و تحلیل کارشناسی قرار گرفت.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اخبار جدید در مورد مسکن ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم