اختلال گسترده در تمام وزارتخانه های اسرائیلمنابع خبری صهیونیستی از اختلال در تمامی سایت های دولتی خبر داده اند.

به گزارش فارس، شبکه خبری المیادین با اشاره به این رسانه ها گزارش داده است که سایت تمامی وزارتخانه های دولتی رژیم صهیونیستی قطع شده و وزرای این دولت نمی توانند سایت های رسمی را باز کنند.

رسانه ها همچنین گفتند که علت این اختلال در حال حاضر ناشناخته است.

در همین راستا، شرکت فناوری «سایبریزن» اخیرا مدعی شده است که ایران با کمک معاونان خود ده ها نهاد مرتبط با رژیم صهیونیستی را هک کرده است. این گزارش اطلاعات جدیدی در مورد عمق نفوذ ایران و گروه های نیابتی آن به ده ها نهاد خصوصی و دولتی متعلق به دولت اسرائیل در سال گذشته ارائه می دهد.

به گزارش امنیت سایبری، حملات ایران با هدف جاسوسی، به دست آوردن اطلاعات حساس و ایجاد هرج و مرج در فلسطین اشغالی و هدف قرار دادن نهادهای دولتی اسرائیل انجام شده است.

بر اساس گزارش امنیت سایبری مبنی بر اینکه آسا موسی یک گروه ایرانی است، این گروه برای اولین بار در اکتبر 2021 شناسایی شد و هدف آن هدف قرار دادن شرکت های اسرائیلی از طریق افشای اطلاعات حساس بود.

مقامات فعلی و سابق صهیونیستی ادعا می کنند که نوآوری اصلی گروه Mass این است که فعالیت های آن کمتر بر استفاده از تکنیک های مدرن متکی است و بیشتر بر تحقیقات عمیق برای یافتن ضعیف ترین بخش های دولت اسرائیل تمرکز دارد.

به گزارش جروزالم پست، گروه کن صنایع مختلفی از انرژی گرفته تا گردشگری و سفر را هدف قرار داده است. بر اساس گزارش شرکت سایبرزین، اهداف گروه آسا موسی در راستای ایدئولوژی سایبری ایران، یعنی حمله به نهادهای دولتی و نظامی دشمنان ژئوپلیتیکی کشور است.

گروه هکر کن پیشتر فایل هایی را در دارک نت و تلگرام منتشر کرده بود که حاوی جزئیات صدها تن از اعضای ارتش دولت اشغالگر و عکس های شخصی وزیر جنگ دولت، بنی گانتز بود. این اولین باری نیست که بنی گانتز هدف حمله سایبری قرار می گیرد. سرویس امنیت داخلی اسرائیل (SHABAC) نیز در ماه های اخیر اعلام کرده است که خدمتکار خانه بانی گانتز وزیر جنگ اسرائیل اطلاعاتی را در اختیار یک گروه هکری قرار داده است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances