ادامه داستان ایرانی و دیوید تیلور!فرارو: دیوید تیلور به مصاف حسن یزدانی نمی رود. این خبر یکی دو روز پیش از سوی فدراسیون کشتی آمریکا منتشر شد و در میان کشتی دوستان ایرانی سر و صدایی به پا کرد. ماجرا از این قرار است که فدراسیون کشتی آمریکا پیش از این از تیم کشتی آزاد ایران دعوت کرده بود و از این دو تیم خواسته بود تا در دیداری دوستانه در روز 14 فوریه در تگزاس به مصاف هم بروند.

به گزارش فرارو، در پی دعوت به مسابقات جهانی شایعاتی مبنی بر اینکه آمریکایی ها تحمل شکست دیوید تیلور مقابل حسن یزدانی را ندارند و به همین دلیل خواستار تیم ملی کشتی آزاد ایران و ستاره وزن 86 کیلوگرم این تیم شدند، به گوش می رسید. این تیم بلافاصله راهی حسن یزدانی آمریکا می شود تا پتانسیل تیلور حسن را بازیابد و روحیه از دست رفته اش را بازیابد.

البته دو روز پیش مشخص شد که این تحلیل به هیچ وجه صحت ندارد چرا که فدراسیون کشتی آمریکا اسامی نفرات حاضر در رقابت با تیم ملی ایران را منتشر کرده و خبری از دیوید تیلور نیست. . در واقع برخلاف انتظار، منتظران پنجمین دیدار حسن یزدانی و دیوید تیلور می دانستند که چنین دیداری رخ نخواهد داد. مسابقه ای که 3 مسابقه اول را دیوید تیلور برد و آخرین مسابقه در مسابقات جهانی با پیروزی حسن یزدانی بود.

با توجه به عدم حضور دیوید تیلور در لیست کشتی گیران پیش روی ایران، کاربران ایرانی چندین بار به صفحه اینستاگرام کشتی گیر آمریکایی سر زده و کری را با کلمه کلیدی «کینگ حسن» برای دیوید تیلور خوانده اند. البته برخی از این کاربران نمی دانستند که این دو در ماه فوریه به مصاف هم نخواهند رفت و نوشتند که تیلور در دیدار پیش رو باز هم مغلوب یزدانی خواهد شد. مهمتر از همه اینکه بسیاری از کاربران ایرانی سعی کرده اند Sports Carrie را بخوانند و تنها تعداد کمی از ایرانیان از کلمات نامناسب استفاده کرده اند که در شکل آن نیز نامناسب است.

قابل ذکر است که امروزه دیوید تیلور بیش از هر زمان دیگری کامنت های ایرانی را زیر پست های خود می بیند و در مقطعی از زندگی خود با نام حسن یزدانی در صفحه مجازی خود مواجه می شود. البته این دو چه بخواهند و چه نخواهند در وزن خود بهترین های دنیا هستند و جردن باروز نیز افسانه ای در مورد دشمنی حسن یزدانی با دیوید تیلور به نام مسابقه شاه جادوگر تعریف کرده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم