ادعای عجیب نماینده نجف آباد علیه روحانی


خبرگزاری دانشجو: ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی به نقل از اظهارات برخی مسئولان درباره FATF گفت: از ابتدای انقلاب معنوی در محاصره بودند.

وی افزود: حتی در ایام شورای عالی امنیت ملی که آقای روحانی حضور داشتند، اگر نگاه کنیم می توان حضور جاسوسان را در اطراف ایشان دید که هنوز هم ادامه دارد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس با بیان اینکه عمدی یا غیرعمد بودن چنین حوادثی مشخص نیست و نهادهای امنیتی باید پیگیر این موضوع باشند، گفت: متاسفانه تعداد جاسوسان و مزاحمان در کشور بسیار زیاد است. . خیلی بالا. “

ابوترابی گفت: در بحث تحریم، دشمن حلقه مفقوده ای دارد که می خواهد از طریق FATF عبور کند، بنابراین می خواهد بداند روابط مالی در داخل کشور چگونه برقرار می شود تا بتوانند آن را رصد کنند. و همچنین بدانید کجاست کشور نقاط ضعفی دارد.

وی افزود: افراد صاحب نفوذ و عده ای در داخل کشور خواسته یا ناخواسته به دنبال این حلقه گمشده دشمن از درون هستند، اما آنچه مشخص است عده ای در این دولت به دنبال اقدام هستند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنابراین برای تکمیل پازل دشمن در کشور به قطعه ای به نام FATF نیاز است که برخی از آنها در حال تکمیل پازل این دشمن در کشور هستند و متاسفانه این پازل دشمن توسط دولت تکمیل می شود. و جنگ روانی بر سر این موضوع با برندهای خارجی مانند BBC Persian، Me & U، ایران اینترنشنال، رسانه های فارسی زبان خارجی و همچنین فضای مجازی وجود دارد.

ابوترابی گفت: وقتی بحث واکسن مطرح می شود، مشخص می شود که بیشتر فضای رسانه ای از خارج نشات گرفته است، بنابراین برخی از دشمنان داخل و خارج از داخل این حلقه مفقوده را تکمیل می کنند تا بتوانند به راحتی حریم هوایی ایران را مسدود کنند تا مانع شوند. تحریم ها.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel