استارت آپ ها برای حقوق قانونی مبارزه می کنندمعاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص حکم حبس صادر شده برای مدیرعامل پلتفرم «دیوار» گفت: مبارزه برای احقاق حقوق استارت آپ ها ادامه دارد.

به گزارش فارس، سورنا ستاری در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و بازار (که از روز سه شنبه 23 آذرماه آغاز به کار کرد) با اشاره به مسائل حقوقی در مسیر اکوسیستم استارتاپی کشور، افزود: باید انجام شود.

وی افزود: همه باید در کنار هم برای احقاق حق خود در این مبارزه بایستیم زیرا قوانین و مقررات کشور تابع اکوسیستم جدیدی است که ایجاد نشده است.

ستاری مشکلات دیوار و سایر سکوها را طبیعی توصیف کرد و افزود: این مشکلات از زمان ایجاد اکوسیستم استارتاپی کشور همچنان پابرجا بوده است. کشور از زمان ظهور تاکسی های اینترنتی چنین مسائل قانونی داشته است و این مسائل است.

ستاری تاکید کرد: کم کم با پیگیری و مبارزه توانسته ایم کار و مشکلات استارت آپ ها را در کشور حل و جلو ببریم. بنابراین در مورد سکوی دیواری نیز وضعیت به همین منوال است و انشالله مشکلات این سکو مرتفع خواهد شد.

پرویز کرمی معاون روابط عمومی مدیرکل علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در خصوص مصوبه دولت در خصوص حکم قطعی حبس سکوی دیوار گفت: اولاً قوه قضاییه از سکوی دیوار حمایت کرده است. ریاست محترم قوه قضائیه شری. EJE وارد پرونده شده و دستور ویژه ای برای بررسی حکم صادر کرده است.

کرمی افزود: با همکاری آقای عیسی زارع پور وزیر حمل و نقل و فناوری اطلاعات، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز این تصمیم را به اطلاع مدیرعامل پلتفرم دیوار رساند و اقدامات لازم را انجام داد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مدیرکل روابط عمومی، اقدامات قوه قضائیه برای جلوگیری از آسیب به کسب و کار و نخبگان را منحصر به فرد دانست و افزود: سفر آغاز شده است.

وی در خاتمه افزود: به نظر من کاری که توسط آقای محسنی در حوزه سکوهای امداد و مسائل حقوقی آنها آغاز شده آرام، منطقی و قابل تامل است. در این زمینه به ارتقای فضای کسب و کار داخلی و رفع سروصدای ناشی از این مشکل کمک می کند و از سوی دیگر به ایجاد آرامش و فضای کسب و کار کمک می کند. حتی زمانی که ایرانیان به خارج از کشور باز می گردند، هم از نظر سرمایه و هم از نظر فناوری می توانند به رشد و توسعه کشور کمک کنند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances