استقلالی پرسپولیس نباش!خبرآنلاین: باشگاه به دستور محمود فکری ملیک واگذار شده است.

تصمیم عجیب و هیجان انگیز در استقلال. شاید قانون را نمی دانند و شاید هم می خواهند لجبازی کنند و برای بازیکنان داخلی خط و نشان بکشند، در راهی هستند که تیم های دیگر مثل پرسپولیس رفته اند. یعنی برخورد بی پروا با بازیکنان خارجی. !

ترکیب استقلال مقابل گل گهر و نه پیام بد

هنگام اعلام ترکیب استقلال مقابل گل گهر، نام هیچ یک از بازیکنان در بین اعضا نبود. میلیک. مسئولان استقلال به هواداران اطمینان دادند که غوغایی به پا شد و میلیک راه به جایی نمی برد. به هر حال، حداقل خودش را توضیح نداد. باز هم استقلال با این حال وقتی میلیک در بازی استقلال مقابل گل گهر قرار نگرفت، پیامی در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «بی دلیل روی نیمکت نشستن!» ایرادی ندارد همیشه از تیم حمایت کنید. دیروز به خوبی پیروز شدیم و هم تیمی هایم عملکرد خوبی داشتند.”

مشکل فضای مجازی و حساسیت فکری

محمود فکری هفته گذشته به تشریح دلایل ناکامی استقلال پرداخت و گفت بسیاری از مشکلات این تیم مربوط به فضای مجازی است! او همچنین در تمرین به بازیکنان گفت که اگر چیزی در فضای مجازی دید با آن برخورد خواهد کرد. ممکن است باشگاه ورودی میلیک به این موضوع ربطی نداشته باشد. میلیک در هفته های اخیر در بیانیه ای طولانی حمایت کامل خود را از کادرفنی اعلام کرده و از گروه بزرگی از هواداران آن زمان خواسته است تا از محمود فکری حمایت کنند.

جلسه کمیته انضباطی؛ به زودی

پرونده میلیک امروز یا فردا رسیدگی می شود. واضح است که میلیک برای هیچ تیمی کری را نخوانده و پستی که گذاشته بعید است آنقدر حساس باشد که تیم را نادیده بگیرد.

احساسات مستقل متمرکز هستند. آنها دیگر نمی توانند بازیکنان خارجی را قبول کنند

میلیک به باشگاه واگذار شده و در هر صورت ممکن است مسئولان استقلال تصمیم به جدایی این بازیکن از استقلال بگیرند. فسخ یک طرفه قرارداد بدون شک ضرر بزرگی برای باشگاه خواهد بود. تجربه تنبیه فوق العاده در استقلال و پرسپولیس باید چراغ روشنی باشد تا احساسی تصمیم نگیرند. علاوه بر جریمه دلاری و غرامت بازیکن باید روی احساس آزادی تمرکز کرد که طبق قانون جدید وزارت ورزش و جوانان هر تیمی که به بازیکن خارجی ببازد دیگر نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند. میلیک بازیکن بزرگ و یکی از تاثیرگذارترین افراد است. استقلالی ها نباید این بازیکن را به راحتی از دست بدهند و او مجبور به پرداخت جریمه های هنگفت نباشد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances