استقلال یک بام و دو هوای فکری داردخبرورزشی: اقدام کوبنده محمود فکری علیه استوری میلیک فضایی از تشویش را در بین هواداران در آستانه دربی ایجاد کرده و در فضای مجازی واکنش نشان داده اند.

لیدر لیگ جدید کنار رفت و سال جدید را آغاز کرد. سرمربی آبی ها در اولین روز سال، هاروی میلیک، بازیکن کروات سرمربی خود را پس از بازی با گل گهر در صفحه اینستاگرام خود از انتشار استوری منع کرد و او را به باشگاه داد! اقدام تند هوایی در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران شده و آنها در فضای مجازی واکنش نشان داده اند.

هواداران استقلال می پرسند با توجه به استوری های منتشر شده و اگر در فضای مجارستان حضور دارند، چرا در پست اینستاگرامی فرشید باقری که این روزهای استقلال بعد از بازی با فولاد دور از فرم است، هیچ واکنشی مشاهده نکردیم؟! بازیکنی که مقصر اصلی تساوی و شکست مقابل تیم نکونام بود اما در صفحه شخصی خود رفتار درستی از خود نشان داد و به نوعی به هواداران توهین کرد!

ملیک و دیابت دو بازیکن خارجی موفق دو فصل اخیر استقلال هستند که انصافاً کوچکترین تفاوتی با هم داشته اند اما به نظر می رسد جایی در برنامه های محمود فکری نداشته و فرصت چندانی برای بازی نداشته اند. صدمات البته در دیابت بیشتر است، اما آقای گل فصل قبل، قبل از مصدومیت، لیگتا هرگز به عنوان بازیکن کلیدی بازی نمی کرد!

این در شرایطی اتفاق می افتد که تلاش و هزینه زیادی برای جدا ماندن این دو بازیکن انجام شده است و آنها همانطور که انتظار می رفت نگاه و دویدن داشته اند. گل زیبای میلیچ و سه امتیاز کارمیکر که فراتر از سطح لیگ ما بود، نه تنها مشکل گلزنی تیم فکری را در آن دیدار حل کرد، بلکه نشان از کیفیت بالای این بازیکن داشت. اما واکنش کادر فنی به گل دیپورت او دلگرم کننده بود.

فکری در باگل گهر به جای نادری مصدوم از دانشگر استفاده کرد و میلیک عصبانی شد اما این تصمیم باعث ایجاد حفره عمیقی در دفاع چپ استقلال شد و موقعیت های متعددی در همان منطقه روی دروازه استقلال ایجاد کرد و از حمله فرار کرد. یادتان نرود که دانشگر در همان محدوده ضربه پنالتی را روی بازیکن حریف زد!

فکری شاید فکر کند تیمش بدون هیچ مشکلی در بالای جدول است، اما همه می دانند که آنچه تیمش برای ارائه دارد با استانداردهای عادی و ایده آل هواداران فوتبال فاصله زیادی دارد. او همچنان فاقد برنامه و تاکتیک مشخص برای ایجاد موقعیت و رسیدن به دروازه حریف است، اما حضور بازیکنان خلاق توانسته بخشی از این ضعف های مفرط را و حداقل به گفته کادر فنی پوشش دهد.

فکری با تجربه ای که بین ورزش و تمرین داشت، ثابت کرد که یک سرمربی بی تجربه است. او در اولین روز سال جدید می توانست با احترام به بازیکن خارجی تیمش انگیزه تلاش برای صعود به اوج را تقویت کند اما متاسفانه مربیان باتجربه و نابالغی چون او مشاوران باتجربه و پرتلاشی برای پیشگیری ندارند. این. از افتادن به او. تیم در حباب نادیده گرفته خواهد شد!

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances