اظهار نظر عجیب جوکوویچ در مورد واکسن و عدم حضور او در گرند اسلمنواک جوکوویچ در مصاحبه ای با BBC Sport تاکید کرد که به جای اینکه مجبور شود واکسن کووید 19 را بزند، لباس تنیس آینده خود را از دست خواهد داد. او می گوید که نباید آن را به جنبش ضد واکسیناسیون مرتبط کرد، اما از حق یک فرد برای انتخاب نکردن واکسیناسیون حمایت می کند.

از برنده 20 گرند اسلم تنیس که اخیراً به دلیل عدم واکسیناسیون از گرند اسلم ملبورن کنار گذاشته شد و از استرالیا بازگردانده شد، پرسیده شد که آیا واکسن را قربانی خواهد کرد یا خیر. گفت: بله، این بهایی است که من حاضرم بپردازم! من هرگز مخالف واکسیناسیون نبوده ام، اما همیشه از حق آنچه تزریق می کنیم حمایت کرده ام.

جوکوویچ گفت: “من در مورد امکان واکسیناسیون های آینده فکر باز دارم زیرا همه ما در تلاش هستیم تا بهترین راه حل ممکن را پیدا کنیم.” کووید 19 برای ریشه کنی اپیدمی بیماری. من می دانم که همه در جهان سخت تلاش می کنند تا از شر ویروس کرونا خلاص شوند و امیدوارم که این ویروس به زودی از بین برود.

می‌دانم که انتقادات زیادی به من وارد می‌شود و می‌دانم که مردم ایده‌های متفاوتی در مورد اینکه چقدر خوش‌شانس هستم یا در این مورد راحت هستم به ذهنم می‌رسد، اما هیچ‌کس خوش‌شانس و راحت نیست.» آنها گفتند. میلیون ها نفر در سراسر جهان با این بیماری مبارزه می کنند و هنوز هم مبارزه می کنند. بنابراین من آن را بسیار جدی می‌گیرم، واقعاً نمی‌خواهم کسی فکر کند که من کار اشتباهی انجام داده‌ام.

او همچنین اتفاقی را که در ماه گذشته در استرالیا برایش رخ داد و در نهایت منجر به اخراجش شد، یادآور شد: “من واقعاً از اینکه اوضاع در استرالیا به پایان رسید، ناراحت و ناامید بودم. وضعیت آسان نبود. این پرونده یک اشتباه عمدی توسط یک فدرال نبود. دادگاه و خود وزیر این پرونده را در وزارت مهاجرت استرالیا تایید کردند.

نواک گفت: “چیزی که ممکن است مردم ندانند این است که من از استرالیا اخراج نشدم زیرا واکسینه نشدم، قوانین را زیر پا گذاشتم یا در درخواست ویزای خود اشتباه کردم.” تمامی این موارد توسط دادگاه فدرال استرالیا و وزیر مهاجرت تایید شده است. دلیل اخراج من از استرالیا این بود که وزیر مهاجرت از اختیارات خود استفاده کرد و از ویزای من بر اساس این ایده استفاده کرد که می توانم احساسات ضد واکسیناسیون را در استرالیا یا ملبورن ایجاد کنم که کاملاً به آن احترام می گذارم. من با آن موافق نیستم.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم