افزایش مستمری مددجویان وظیفه آنها نیست.خبرگزاری آسنا: رئیس کمیته امداد با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در لایحه بودجه سال آینده گفت: این ارقام جوابگوی معیشت خانواده های حمایتی نیست و کمیسیون تلفیق مجلس وعده افزایش این تعداد را داده است.»

سید مرتضی بختیاری در دیدار با آیت الله صافی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به فعالیت های کمیته امداد در حوزه توانمندسازی اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین زمینه های توانمندسازی ایجاد اشتغال است.مددجویان. تاسیس خواهد شد.

وی تاکید کرد: وام امداد سال آینده کمیته امداد 6100 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به پیشنهاد دولت مبنی بر افزایش ۲۵ درصدی مستمری مددجویان در سال آینده، گفت: قول مساعدت به خانواده ها داده می شود.

بختیاری همچنین تامین مسکن را از دیگر جنبه های توانمندسازی مشتریان عنوان کرد و گفت: در حال ساخت است. در دستور کار است. حل مشکل اسکان کودکان بی سرپرست در شهرهای کوچک و روستاها.

بختیاری با بیان اینکه تا سال آینده 1500 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ساخته می شود، افزود: همچنین امسال برای بیش از 6000 شغل در استان بوشهر ایجاد می شود.

آیت الله صافی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر نیز با تقدیر از رویکرد کمیته امداد در زمینه توانمندسازی مددجویان، گفت: تعیین تکلیف مهم است.

وی افزود: در این طرح می توان با تشکیل کارگروهی در زمان مشخص و بر اساس آن خانواده های حامی را توانمند کرد.

بر اساس گزارش های کمیته امداد، آیت الله صافی بوشهری تاکید کرد: در استان بوشهر شاهد وفاق خوبی بین خیرین و نیک اندیشان و کمیته امداد هستیم که نتایج آن در سرفصل های کاری این نهاد قابل مشاهده است. . به ویژه در زمینه مشارکت مردمی و زکات.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances