افشاردوست: شهداب زودتر از موعد به فینال رسید – ورزش 3

[ad_1]

کد خبر: 1814431 |
18 مارس 1400 ساعت 09:05
598 بازدید |

0
نظرات

مشاور فنی تیم والیبال شهداب یزد گفت: شهداب قبل از برنامه به فینال لیگ برتر راه یافت و قهرمانی در مسابقات باشگاه های آسیا و حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان از برنامه های این باشگاه است.

به گزارش “ورجیش سه” و در خصوص تسنیم، محمود افشاردوست درباره پیشرفت این تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر و صعود به فینال این رقابت ها اظهار داشت: تیم شهداب در نیم فصل اول دو پیروزی بسیار موفق داشت. علیرغم تلاش مربیان و بازیکنان خوب و پرتلاش، مدیریت مجموعه نتوانست به نتایج مطلوبی دست یابد. کادر فنی جدید در نیم فصل به دقت بازی، آمادگی جسمانی و روحی بازیکنان و سیستم بازی تیم را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که با تغییرات کوچکی در نحوه تمرین و تقویت مغز بازیکنان خوب است. نتایج را می توان به دست آورد.

مشاور فنی تیم والیبال شهداب یزد ادامه داد: کادر فنی جدید فعالیت های تیم را هدف قرار داده و حتی تعداد بردها و رتبه بندی در جدول را نیز تخمین زده است. قدم به قدم پیش رفتیم تا به پلی آف و سپس فینال برسیم. در این راه حریفان بسیار سختی مانند مس رفسنجان و جراح استیل را شکست دادیم.

افشاردوست گفت: باید در نظر داشت که مدیریت باشگاه به معنای واقعی و ساختاری در ایران بسیار نادر است و مجموعه ورزشی به صورت تیمی اداره می شود. حضور باشگاه های خصوصی با هزینه شخصی در ورزش بسیار ارزشمند است و باید باشگاه های خصوصی بیشتری برای تشکیل تیم در لیگ های حرفه ای تشویق شوند. این امر مستلزم برنامه ریزی طولانی مدت است.

دبیر سابق فدراسیون والیبال گفت: باشگاه شهداب با برنامه ریزی 10 ساله وارد لیگ برتر والیبال شده و هم اکنون چهارمین سال فعالیت خود را سپری می کند. باشگاه به دنبال زیرساخت های ورزشی بهتر است.

مربی سابق تیم ملی والیبال گفت: شهداب زودتر از موعد به فینال لیگ برتر رسید. کسب عنوان قهرمانی باشگاه های آسیا و حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان از برنامه های این باشگاه است. ما بر این باوریم که با این برنامه چیزهایی می تواند اتفاق بیفتد.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما