انتخابات مقدماتی دموکرات تگزاس جنوبی نگاهی دقیق به دور دوم داشتاین یک مسابقه مجدد در تگزاس جنوبی است: رپ دموکرات. هنری کولار با چالش بزرگی از سوی نامزد مترقی جسیکا سسنروس روبروست. دو سال پیش، کولار به راحتی سیسرو را شکست داد تا صندلی خود را حفظ کند.

کوین دیتیش / گتی ایماژ براندون بل / گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

کوین دیتیش / گتی ایماژ براندون بل / گتی ایماژ


این یک مسابقه مجدد در تگزاس جنوبی است: رپ دموکرات. هنری کولار با چالش بزرگی از سوی نامزد مترقی جسیکا سسنروس روبروست. دو سال پیش، کولار به راحتی سیسرو را شکست داد تا صندلی خود را حفظ کند.

کوین دیتیش / گتی ایماژ براندون بل / گتی ایماژ

نبرد اساسی بین متجاوزین دیرینه دموکرات. هنری کولار، یک چهره کلیدی در سیاست تگزاس جنوبی، و رقیب مترقی جسیکا سسنروس ادامه خواهد داد.

به گزارش آسوشیتدپرس، هیچ یک از نامزدها بیش از 50 درصد آرا را در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه به دست نیاوردند، به این معنی که این دو به دور دوم در ماه مه راه خواهند یافت. نامزد سوم، تانیا بناویدس، با اختلاف اندکی از آرا به دست آورد و رد صلاحیت شد.

انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان نیز برای دور دوم آماده است.

کولار، 66 ساله، یک نماینده راست‌گرای کنگره با گرایش راست‌گرایانه به حقوق سقط جنین و سایر مسائل است و یکی از محافظه‌کارترین اعضای گروه دموکرات مجلس نمایندگان محسوب می‌شود. دو سال پیش، او یک پیروزی کوتاه چهار امتیازی بر سیسنروس، وکیل مهاجرت ۲۸ ساله، که از حمایت مترقیانی مانند شان برخوردار است، به دست آورد. برنی سندرز، I-Vt.، و نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز، DNY

Primary در ژانویه امسال، زمانی که FBI با جزئیات مشکوک به دفتر مبارزات انتخاباتی کولار و خانه Laredo یورش برد، دچار شکست شد.

کولار به طور علنی به هیچ جرمی توسط مجریان قانون متهم نشده است، اما این یورش – که گفته می شود از تحقیقات در مورد بازرگانان آمریکایی و رابطه آنها با آذربایجان – توسط NPR تایید نشده است. – حملات مبارزاتی را برای Cisneros انجام داد و به طور ضمنی از تشکیلات حمایت کرد. برای کوئلار.

کولار هرگونه تخلفی را رد کرد و برای کمک مالی که به منطقه بازگردانده شده بود کمپین کرد. او سیسنروس را به عنوان یک کاندیدای چپ افراطی و ضد پلیس معرفی کرد که سیاستش نمی تواند در سراسر راهرو و در کنگره کار کند.

سیسنروس به قدری مشتاق حملات FBI و پیامدهای آن بود که کوئلار منافع خارج از کارگران منطقه را زیر نظر داشت.

فضای کمپین اخیر سیسنروس به مدت 30 ثانیه به 20 ثانیه برای حمله اف بی آی به اموال کوئلار اختصاص داده شد و سیسنروس را به عنوان جایگزینی جدید برای منافع ویژه شرکت ها ذکر کرد.

جمهوریخواهان به ویژه پس از پیروزی در انتخابات 2020 در جنوب تگزاس به این کرسی چشم دوخته اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم