انتشار تصاویر


در رفتن سال 7 شرکت خودروسازی لکسوس بود که کراس اوورهای الکترونیکی را معرفی کرد RZ 450e به عنوان جدیدترین شاسی بلند سال تایید شد و حالا به صورت رسمی تصاویری را منتشر کرده است که از روی آن می توان به طراحی این خودرو به خصوص برای نمای عقب نگاه دقیق تری داشت.

طبق گزارشات فرارو، گفته می شود لکسوس قصد دارد در بهار امسال، کراس اوور برقی RZ 450e را به طور کامل معرفی کند. تصاویر قبلی از این خودرو اغلب مبهم بودند و عکس های رندی منشأ غیر رسمی داشتند، اما خودروساز ژاپنی اکنون سه تصویر از این شاسی بلند برقی منتشر کرده است که به وضوح به عنوان لبه ها و عقب آن مشخص شده است.

با توجه به عکس هایی که به صورت رسمی منتشر شده، می توانم متوجه شوم که لوستر جدید شاسی بلند شبیه چشم بیننده است. تویوتا bZ4x و سوبارو سولترا هر دوی آنها با آخرین مسائل کراس پلتفرم پلتفرم های e-TNGA سروکار دارند. بنابراین، احتمال اینکه کراس اوور برقی RZ 450e روی همین پلتفرم نصب شود، بیشتر است. با این حال، لوستر جدید دارای یک ستون جدید لکسوس با شکل C است که شکل کمتر آن را نشان می دهد.

انتشار تصاویر

تویوتا bZ4x

انتشار تصاویر

سوبارو سولترا

اما در نگاهی به گذشته، سبک لکسوس کاملاً با سطوح مقطع الکتریکی تویوتا و سوبارو متفاوت است. شاسی بلند RZ 450e دارای دو شاخه به جای چراغ های عقب در لبه ها است، میله آن ساده و ظریف است که به نقاط پشت گلدسته ها می رسد. در قسمت پشت فاسیا نیز خروجی وجود دارد، اما هر کدام از این موارد با دو مدل مشابه تویوتا و سوبارو تفاوت دارند. همچنین قبل از این شهادت، تصویر رسمی از جلوی RZ 450e توسط سازنده ژاپنی ساخته شده بود که ظاهری کاملاً جدید از جلوی قفس دوک را ارائه می دهد و دارای قسمتی یک طرفه و ورودی های عمودی در دو طرف است. . فنرهای تیز در مغز و شکل چراغ های نوک تیز و همچنین چهره های تهاجمی خودرو.

انتشار تصاویر

به هر حال، متاسفانه هنوز هیچ تصویر جدیدی از شاسی فضای داخلی منتشر نشده است. موقعیت عالی و لوکس بودن این برند احتمالا به این معناست که نسبت به محصولات تویوتا و سوبارو از تکنولوژی بهتر و مواد بهتری برخوردار است. از سوی دیگر، مدل قبلی RZ 450e نیز یک راز باقی مانده است. کراس اوورهای BZ4X و Solterra هر دو با قدرت 2 اسب بخار (2 کیلووات) از یک موتور الکتریکی که هر دو محور را تامین می کند در دسترس هستند، اما برخی خروجی ها برای لکسوس جدید کمتر قابل توجه هستند. همچنین جزئیات باتری RZ 450e را نداریم، اما تویوتا BZ4X با بسته بندی 1.5 کیلووات ساعتی موجود است.

انتشار تصاویر

خودروساز ژاپنی لکسوس در مدت 3 سال موفق شد و بیش از 6000 دستگاه خودرو را به مشتریان تحویل داد که “100٪ سال بیشتر” محاسبه می شود. آمریکای شمالی با حجم حدود 5 دستگاه بزرگترین بازار این برند و چین با 2 دستگاه در رتبه دوم قرار گرفتند. لکسوس همچنین رکورد جدیدی را برای تحویل خودروهای برقی با محدودیت 5 خودرو به ثبت رساند که نسبت به سال قبل 3 درصد افزایش داشته است. این شرکت به دنبال فروش تمامی خودروهای خود در اروپا، آمریکا و آمریکا به چین در سه سال آینده است.

منبع: motor1

ترجمه: مصطفی جرفی-فرارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم