انتشار فایل صوتی گفتگوی این دو چهره نظامی اتفاق خاصی نیست.سخنگوی کمیسیون امنیت ملی به نقل از فایل صوتی این دو شخصیت نظامی نوشت: . اینها بسیار مهم هستند و باید آنها را جدی بگیریم.

به گزارش ایلنا، محمود عباس زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در خصوص پرونده منتشر شده بین دو فرمانده سپاه و شایعه سازی نام برخی از مقامات و برخی از چهره های سیاسی گفت: اول از همه. ، گزینه های سپاه و محبوبیت آن. مردم با جان و دل از این نهاد حمایت می کنند و این نهاد از دل مردم برای مردم و با مردم است و روز به روز بیشترین قدرت و اقتدار را با کمترین قیمت به دست می آورد.

وی افزود: سپاه یک نهاد کاملا دانشگاهی، مردمی و آینده نگر است. طبیعتاً مشکل از حسادت اشرار است و هر چه سپاه بزرگ می شود، کینه ها هم بیشتر می شود. طبیعتاً ما هم همین انتظار را داشتیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این پرونده را بارها شنیده ام. اشراری که می خواستند سپاه را به دست آورند و بهانه ای برای تخریب قرار دهند، دستگیر نشدند و دستگیر نخواهند شد. این جنگ روانی نمی تواند به محبوبیت سپاه دشمن آسیب برساند.

وی گفت: فرماندهان ما فرزندان این ملت هستند و در مواقع خطر جان خود را از دست داده اند. کسی که حاضر است جان خود را برای این ملت فدا کند و در این میدان مسابقه داده باشد، امروز اسیر دنیا نخواهد شد. این مجموعه می تواند تا 4 قطب در این اندازه داشته باشد که طبیعی هم هست. بحث این است که روحیه حاکم بر این سازمان در برابر قلدری توهین آمیز و ناعادلانه است. مجموعه سپاه پاسدارانی دارد که وظیفه آن اطمینان از عدم انجام هیچ گونه فعالیت غیرقانونی از سوی سپاه است.

عباس زاده تاکید کرد: کمتر نهادی وجود دارد که سیستم نظارت مستمر و آنلاین داشته باشد، اما سپاه چنین چیزی را دارد و به صورت 24 ساعته آن را رصد می کند و تلاش می کند این نهاد در خدمت ایدئولوژی انقلاب باشد. به نظر من اینها بازی ها و شیطنت هایی است که برخی فکر می کنند سپاه پاسداران برای لطمه زدن به انقلاب انجام می دهد اما از نظر مردم ایران این اقدامات کاملاً مذموم است و اصلاً مثمر ثمر نیست. محبوبیت سپاه و مظلومیت در دل مردم.

وی افزود: به نظر من انتشار این پرونده اتفاق خاصی نیست و دشمنان نباید قدردانی را در دل خود کم کنند زیرا کار بزرگی انجام داده اند.

وی گفت: من بارها گفته ام که بعد از انقلاب و تحمیل جنگ هزاران توطئه، کشتار، تحریم، هجمه فرهنگی برای محدود کردن انقلاب و مردم انجام شد. فکر می کنم کارهای زیادی انجام شده است. نفوذ. روند نفوذ یک موضوع واقعی است نه یک شعار.

عباس زاده گفت: باید بپذیریم که نفوذ صورت گرفته و این یک حقیقت تلخ است. اگر در فعالیت‌های فرعی شرکت کنیم، انرژی ما به سمت نفوذ استراتژیک به مکان‌های حساس هدایت می‌شود تا مشکلات رایج را کنترل کرده و هزینه‌های بیشتر را با آسیب فیزیکی و خفیف خراب کنیم، به طوری که تمرکز ما عبارت است از الف. از استفاده از عناصر کارآمد در طراحی و مدیریت سیستم‌های کارآمد خودداری کنیم. کار میکنی. متأسفانه نفوذ هرگز با رنگ آمیزی نمی آید، بلکه با شکل و صورت قابل اعتماد است. تشخیص نفوذ و نفاق دشوار است، اما شدنی است.

او گفت: “من فکر می کنم روند نفوذ به طور جدی کار خود را انجام می دهد.” اینها بسیار مهم هستند و باید آنها را جدی بگیریم. خوشبختانه کمیسیون امنیت ملی که ارگان ویژه مجلس در حوزه امنیت است از نظر نفوذ بسیار حساس است و طبیعتا این موضوع مطرح خواهد شد و جزو اولویت های ماست، لوایح باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد، تصمیم گرفتیم که به عنوان مالک نتیجه کشور و انقلاب باید به اطلاع مردم برسد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم