اولین استارتاپ بیمه مجوز گرفت


بیمه بازار اولین استارت در حوزه بیمه، مجوز کارگزاری آنلاین در این زمینه را از بیمه مرکزی اخذ کرد.

مقاومت صنعت بیمه در برابر فروش و پشتیبانی آنلاین، این صنعت را برای مدت طولانی از مزایای فرصت های موجود دور نگه داشته است.

اما پس از یک دوره طولانی تضمین های مالی و پرداخت، برخی نگرانی ها کنار گذاشته شد و صنعت بیمه نیز از فروش و پشتیبانی آنلاین برخوردار شد.

بیمه بازار اولین استارتاپی بود که در زمینه بیمه آنلاین فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد.

این گام بزرگ در زمینه فروش آنلاین بیمه، مانند دیگر استارت آپ های ایران، برای شروع و ادامه ماجراهای بسیاری را پشت سر گذاشته است. مانند هر کسب و کاری، بارها ضربه سختی خورده است.

اما حفظ تعادل در هر جهت کلید موفقیت است. بیمه بازار نیز با ایفای همین نقش امروز توانسته به عنوان دلال دولتی در فروش انحرافات و بیمه به کار خود ادامه دهد. به دنبال این اقدام جسورانه، شرکت های دیگری نیز برای فروش بیمه و ورود به بازار رقابتی وارد عمل شدند.

مهمترین مزیت این سایت برای خرید آنلاین بیمه، امکان مطالعه شرایط اکثر شرکت های بیمه و مقایسه قیمت ها می باشد. این ویژگی فرصتی است تا متقاضیان بیمه پس از مطالعه و مقایسه نسبت به خرید بیمه نامه اقدام کنند.

در حال حاضر 70 درصد بیمه نامه در بیمه بازار به صورت اینترنتی صادر می شود و تنها با درخواست خریدار نسخه کاغذی به آدرس پستی ارسال می شود.

علاوه بر این، خط پشتیبانی بیمه بازار آنلاین به طور فعال به مشتریانی که سؤال یا نگرانی در مورد فرآیند خرید دارند خدمات می دهد. بخش پشتیبانی روزانه به طور متوسط ​​به 2000 تماس پاسخ می دهد. این میزان تماس نشان دهنده ارتباط مستقیم با خریدار است که ترجیح می دهد به روش قدیمی بیمه آنلاین بخرد. ل

اما در بیمه بازار مذاکره با خریداران به حمایت ختم نمی شود. در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام تا حد امکان اطلاعات پیچیده در زمینه بیمه و تغییرات قوانین آن به زبان ساده برای مخاطبان توضیح داده می شود. پاسخگویی به سوالات و پیگیری مسائل در اولویت این بخش می باشد.

و اکنون پس از گذشت پنجاه سال از شروع کار و جلب اعتماد و رضایت ارزشمند مشتریان، بیمه بازار به یک شرکت رسمی برای اخذ مجوز کارگزاری آنلاین و فروش بیمه تبدیل شده است.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances