اولین خبر از سامسونگ گلکسی اس 23


در رفتن یکی از توسعه دهندگان پیشرو در زمینه فناوری در جهان، با نام Ice Universe، طراحی گلکسی S23 را با کمک طراحی Galaxy S22 شناسایی کرده است.

به گفته فرارو، سامسونگ گلکسی اس 23 احتمالا با دوربین UDC عرضه خواهد شد. سوال اینجاست که طراحی این گوشی جدید چگونه خواهد بود؟ یک کاوشگر فضای مجازی که Ice Universe نام دارد، از گلکسی S22 عکس گرفت و والپیپر فتوشاپ را روی آن چسباند تا سوراخ پانچ را حذف کند و تصویری از طراحی آینده گلکسی S23 ایجاد کند. اگرچه بسیاری از مصرف کنندگان فکر می کنند که هنگام استفاده از گوشی خود اصلا سوراخ پانچ را نمی بینند، طراحی جدید صفحه نمایش صاف و جذابی دارد.

این اولین گوشی سامسونگ نخواهد بود که از چنین قابلیتی استفاده می کند. گلکسی زد فولد 3 که سال گذشته عرضه شد، با سنسور دوربین زیر نمایشگر عرضه شد. در واقع بررسی ها نشان می دهد که دوربین زیر نمایشگر این دستگاه برخلاف انتظار چندان مناسب عکاسی نبوده است. اگرچه برای چت های اسکایپ به خوبی کار می کرد.


سامسونگ قبلاً توانسته بود اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر را با حسگر بیومتریک اولتراسونیک ارائه کند. در آینده این قابلیتی خواهد بود که هر سازنده ای روی گوشی خود خواهد داشت. طبق معمول با هر فناوری جدید مانند دوربین زیر صفحه نمایش، قیمت قطعات و کیفیت عکس های گرفته شده با گذشت زمان بهبود می یابد.
توجه داشته باشید که سامسونگ اولین شرکتی نیست که دوربین گوشی را در پایین صفحه نمایش ارائه می دهد. برخی از سازندگان چینی مانند ZTE قبلاً این ویژگی را معرفی کرده اند. به عنوان مثال، ZTE Axon 20 5G اولین گوشی هوشمندی بود که در سپتامبر 2020 از دوربین روی صفحه استفاده کرد. برند ZTE با قرار دادن Axon 30 5G زیر نمایشگر دوربین از این فناوری پیروی کرد.

Xiaomi Mi Mix 4 را به لیست گوشی هایی که از UDC (دوربین زیر صفحه) استفاده می کنند اضافه کنید. اگر سامسونگ تصمیم بگیرد که از آن در گلکسی اس 23 سال آینده استفاده کند، نمایشگر جدید مشابه صفحه نمایش مشترک Ice Universe خواهد بود. افشاگر همچنین بیان می‌کند که اگر دوربین زیر نمایشگر Fold 4 راضی‌کننده باشد، سامسونگ از آن برای S23 نیز استفاده خواهد کرد.

منبع: فونارینا

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances