اوکراین خواستار وضعیت اضطراری شد و خواستار ذخیره ذخیره شدولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا، در حال حرکت برای اعلام وضعیت فوق‌العاده است.

سرگئی سوپینسکی / خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

سرگئی سوپینسکی / خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ


ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا، در حال حرکت برای اعلام وضعیت فوق‌العاده است.

سرگئی سوپینسکی / خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ

اوکراین در حال حرکت برای اعلام وضعیت اضطراری ملی است، زیرا این کشور با حمله قریب الوقوع روسیه مواجه است. این اقدام راه را برای اقدامات جدید برای افزایش امنیت و حفاظت از اقتصاد اوکراین هموار می کند.

وزارت خارجه اوکراین از هر ساکن اوکراینی در روسیه می‌خواهد که فوراً این کشور را ترک کند و هشدار داده است که نمی‌تواند کمک یا خدمات کنسولی ارائه دهد.

همچنین روز چهارشنبه، فرمانده ارتش اوکراین دستور استخدام یک ساله را امضا کرد که در آن از نیروهای ذخیره بین سنین 18 تا 60 سال برای خدمت فراخوان داده شد.

این اقدام یک روز پس از آن صورت می گیرد که شورای فدراسیون روسیه به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه مجوز داد تا نیروهای روسیه را در خارج از مرزهای خود مستقر کند. ایالات متحده، اتحادیه اروپا و متحدانش در واکنش به تصمیم پوتین برای به رسمیت شناختن دو منطقه اوکراین به عنوان جمهوری های مستقل و اعزام نیرو به این کشور، تحریم هایی را علیه روسیه اعمال می کنند.

برای اینکه یک اعلام اضطراری اجرایی شود، باید توسط مجلس تصویب شود. این اقدام مورد توافق ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین و شورای امنیت ملی و دفاع در جلسه روز چهارشنبه قرار گرفت.

الکسی دانیلوف، رئیس امنیت اوکراین در بیانیه‌ای در وب‌سایت ریاست‌جمهوری گفت که اقدامات اضطراری می‌تواند در مقیاس وسیع انجام شود. وی گفت محدودیت های جدیدی در حمل و نقل اعمال می شود و وسایل نقلیه می توانند مورد بازرسی قرار گیرند و مردم باید مدارک شناسایی خود را نشان دهند.

نسخه ای از داستان در ابتدا منتشر شد نسخه صبح وبلاگ زنده


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم