اپل واچ علائم مشکل تیروئید را ماه ها قبل از تشخیص پزشک تشخیص می دهد – زومیت


یک دانشجوی استرالیایی پرستاری از دارندگان اپل واچ می‌خواهد هشدارهای ضربان قلب را روشن کنند. این به این دلیل است که دستگاه می تواند علائم تیروئید را در این ماه قبل از امکان تشخیص آنها تشخیص دهد.

به گفته اپل اینسایدر، اعلامیه‌های ضربان قلب اپل به بسیاری از افراد کمک کرده است تا مشکلات قلبی خود را شناسایی کرده و آنها را تشویق به جستجوی کمک‌های پزشکی بیشتر کنند. پست اخیر TickTook نشان می‌دهد که اپل واچ می‌تواند تغییرات اولیه را که ممکن است ماه‌ها بعد رخ دهد، شناسایی کند.

در 2 فوریه، لورن ویدیویی را در TuckTuck به اشتراک گذاشت و از بینندگان خواست تا اعلان‌ها را برای تشخیص ضربان قلب پایین و بالا، ریتم نامنظم و ضربان قلب فعال کنند. در ویدئویی که ایندیپندنت مشاهده کرد، این دانشجوی پرستاری ساکن سیدنی گفت که باید مدت‌ها پیش این ویژگی‌ها را فعال می‌کرد.

لورن گفت که او چند هفته پیش به بیماری تیروئید مبتلا شده است. با این حال، او گفت:

اگر اپل واچ من را از دره تغییر مطلع می کرد، احساس می کردم اتفاقی در حال رخ دادن است.

Lauren Valley گفت Lauren Valley قبل از تصویر نمودار Health App.

به جای اینکه منتظر بدتر شدن علائم باشم، می توانستم در ماه اکتبر به پزشک مراجعه کنم. وقتی این کاهش چشمگیر در چند روز اتفاق افتاد، به این معنی بود که سیستم قلبی عروقی من در ابتدا به درستی کار نمی کرد.

مقاله مرتبط:

این کاهش با علائم دیگری مانند خستگی، حساسیت به گرما، افزایش وزن، خشکی پوست و افزایش تحریک پذیری همراه است. پزشک لورین در ماه سپتامبر تشخیص داد که او مشکل تیروئید دارد و از آن زمان تاکنون تحت درمان قرار گرفته است.

لورن گفت:

ای کاش تمام تنظیمات اپل واچ را روشن کرده بودم تا به زودی متوجه تغییرات شده و به پزشک مراجعه کنم.

ویدیوی لورن از زمان انتشار در تیک تاک توسط بیش از 351000 نفر بازدید و 2500 بار لایک شده است. نظرات این ویدیو در مورد ویژگی های قلب اپل واچ، از جمله جمع آوری داده های ضربان قلب برای استفاده پزشکان مثبت بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم