بازار 100 جوراب از صفر به بهانه سالگرد مرگدر رفتن– خرید جوراب برای هدیه در روزهای آینده شاید ارزان ترین گزینه باشد. به شرطی که جوراب پشمی یک میلیون تومانی نخریم و بی خیال مدل های چند میلیونی مارک دار شویم. جوراب کالایی است که قیمت آن را نمی توان با هیچ خط کش یا پارامتری دسته بندی کرد و تقریباً به هر تعداد قابل فروش است. این در حالی است که گران ترین مدل ها در سایت های خرید اینترنتی حدود 1 میلیون و 100 هزار تومان قیمت دارند. مدل هایی که ایرانی محسوب می شوند و نوعی کاردستی هستند. برندهای پوشاک ایرانی و خارجی که نامشان در چند سال گذشته در بازار بوده است، اکنون مدل های 200 یا 100 هزار تومانی زیادی به فروش می رسانند و ما ارزان ترین جوراب های موجود در مترو را ارائه می دهیم، می توان تصور کرد.

میلیون ها جوراب

به گزارش فرارو، گران ترین جوراب های مردانه بیش از یک میلیون تومان به فروش می رسد. در دیجی کالا وقتی سراغ این مدل جوراب ها می رویم با یک نمونه پشمی یک میلیون و 100 هزار تومانی مواجه می شویم. جوراب های طرح دار و ساق پا متوسط ​​و یک هفته پیش 100 هزار تومان فروخته می شود. این جوراب هیچ ربطی به برندهایی که شاید فکرش را کرده اید ندارد و از صنایع دستی ایرانی محسوب می شود. مدل های زیادی از این گونه جوراب ها وجود دارد که از 1 میلیون تا 500 هزار تومان قیمت دارند و شاید شما هم چنین مدل هایی را در بازار دیده باشید. تو همین سایت یه بسته چهار تایی جوراب میبینم که قیمتش یک میلیون و 250 هزار تومنه. یعنی قیمت هر جفت را باید حدود 312 هزار تومان در نظر گرفت. مدل های وارداتی از ترکیه و سایز پاهاشون هم متوسطه. گزینه های باقی مانده بالای حدود یک میلیون تومان مربوط به بسته بندی های مختلف جوراب است. مثلا بسته چهارپای بلند یک میلیون تومان و یا با مدل های دیگر بسته شش پایه پا کوتاه یک میلیون تومان به فروش می رسد.

جوراب مارک ایرانی و خارجی.

کروم، جوت، جین، جوینت، اوی و … برندهای ایرانی و خارجی هستند که همگی در چند سال اخیر در بازار پوشاک یافت می شوند. الان همین برندها جوراب مردانه را میلیون ها تومان می فروشند. یک جفت ساق کرومی برند ایرانی 210000 تومان به فروش می رسد. بسته بندی سه تکه جوراب اویس چینی 389000 تومان و هر جفت حدود 130000 تومان قیمت دارد. یک جوراب جوت 130 هزار تومان و یک جین استرالیایی 100 هزار تومان. جوراب مردانه برند ایرانی راموان حدود 80 هزار تومان، مدل های ایرانی برند ناوال 70 هزار تومان، جوراب مردانه LRC برند ایرانی 60 هزار تومان و سایر مدل های آدورا برند ایرانی به فروش می رسد. 50000 تومان در سایت های فروش. در سایر برندها و در سایت های خرید و فروش اینترنتی پکیج سه گانه پنبه ای – برند ایرانی – 170000 تومان و قیمت جفتی حدود 56000 تومان محاسبه شده است. پروانه یکی دیگر از برندهای ایرانی جوراب مردانه را در سه بسته به قیمت 120 هزار تومان به فروش می رساند.

قیمت چند جوراب مارک ایرانی و خارجی

نام تجاری

قیمت

کروم

210 هزار تومان

اویاس

130 هزار تومان

شلوار جین کفش

130 هزار تومان

جنوایی

100 هزار تومان

راموان

80000 تومان

ناوالس

70000 تومان

LRC

60000 تومان

آدورا

50000 تومان

ارزان ترین جوراب ها

جوراب مردانه 10 هزار تومانی یکی از ارزان ترین مدل های بازار است، اما در فروشگاه های اینترنتی گزینه های 7 یا 8 هزار تومانی نیز وجود دارد. مدل های ساق کوچکتر و این فیگورها برای سایز کوچکترشان یعنی 36 تا 38 است وگرنه سایز بزرگتر 80000 تومان است. با 10000 تومان می توانید همان جوراب های ساده و نانویی را که در سایت های خرید و فروش لباس مترو می بینیم سفارش دهید. مثلا ارزان ترین جوراب های طرح دار با طرح پرچم های خارجی یا آرم باشگاه های فوتبال اروپا حدود 11 یا 12 هزار تومان به فروش می رسد. با بودجه 20 تا 40 هزار تومانی، بسیاری از مدل ها هستند که یا نام و نشان خاصی ندارند و یا با لوگوی آدیداس، پوما و نایک به صورت غیر واقعی دیده می شوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم