با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.


ما می توانیم کارهایی را که فکر می کنیم خاص هستند در خانه انجام دهیم و باید متحمل هزینه های اضافی شویم. از سوی دیگر، برخی از این پیشنهادات در حال حاضر مفید هستند.

به گزارش Healthy، زمانی که فر در حال دود کردن است، ممکن است تنها چند دقیقه فرصت داشته باشید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید. پس با ما همراه باشید تا مهارت های مدیریت خانه خود را توسعه دهید.

1. توالت را باز نکنید: فشار نیاورید یا فریاد نزنید.

بستن در به روی هر کسی می تواند ترسناک و استرس زا باشد، به خصوص برای کودکان. با یادگیری این مهارت می توانید به خود و دیگران کمک کنید.

یک کارت بین زبانه و قفل چارچوب درب بکشید و زبانه را به داخل در فشار دهید تا باز شود.

. نترسید: وقتی فر شروع به دود می کند

با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.

وقتی غذا داخل فر می جوشد، گرم می شود و بعد از گرم شدن شروع به دود می کند. این کار معمولاً زمانی انجام می شود که کیک در فر و جوش شیرین در فر است. نیازی به ترس نیست

ابتدا فر را ببندید و درها و پنجره ها را باز بگذارید تا دود از آن خارج شود، سپس صبر کنید تا فر خنک شود تا بتوانید زباله ها را پاک کنید.

3. چکیدن از شیر آب: آستین ها را بالا بیاورید.

با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.

وقتی یک شیر آب چکه می کند، باعث بی خوابی در شب و حمله عصبی در سکوت می شود. بنابراین بهتر است هر چه زودتر این موضوع حل شود. فقط آستین ها را بالا بزنید، آچار را زیر پا بگذارید و واشر را تعویض کنید.

ابتدا شیر آب زیر سینک یا داخل آب را ببندید. حالا قطعه گلو را با آچار باز کنید و واشر را به همین راحتی تعویض کنید.

اکثر شیرآلات واشرهایی با اندازه یکسان دارند. اما برای اطمینان، می توانید ماشین لباسشویی قدیمی را با خود ببرید و نمونه جدیدی مانند آن بخرید.

4. پرش کنتور: زمانی که برق به طور همزمان قطع می شود.

با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.

گاهی قطع برق ربطی به برق ندارد. مشکل از کنتور است وقتی همه همسایه های شما برق دارند اما شما ندارید.

چراغ قوه را بردارید و به سمت متر بروید. جعبه فیوز را می بینید که یک طرف سوئیچ آن روشن و طرف دیگر آن خاموش است. سوئیچ را روشن کنید.

5. چسبناک، مانند زمانی که چندین تخم مرغ با هم به زمین می افتند.

با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.

شکستن تخم مرغ روی زمین نه تنها برای وضعیت ما مضر است بلکه خطرناک است. چون اگر به موقع آن را جمع نکنیم شاید یک نفر روی آن پا بگذارد و بلغزد.

بهترین راه برای خلاص شدن از شر این وضعیت ناخوشایند استفاده از کمی نمک روی آن است، سپس چند دقیقه صبر کنید تا تخم مرغ ها جمع شوند. حالا می توانید به راحتی آنها را با قاشق از روی زمین جدا کرده و تمیز کنید.

6. وقتی غذا در گاز یا مایکروویو آتش گرفت، آرام باشید

با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.

هنگامی که غذا در گاز یا مایکروویو آتش می گیرد، اولین قدم خاموش کردن منبع آتش است. یعنی گاز یا مایکروفر را خاموش کنید.

زمانی که هیچ تسکینی وجود ندارد و باید فوراً آن را در یک حوله یا آب سرد خیس کنید و آن را روی سمت سوخته بیندازید. سپس آن را از دسته جدا کرده و زیر شیر آب سرد قرار دهید.

7. چغندر، مارمولک یا مورچه: از شر حشرات خلاص شوید.

با یادگیری این 7 نکته در خانه همه کاره شوید.

وقتی بعد از یک سفر 3 روزه برمی گردیم، متوجه می شویم که خانه و حیاط خانه به پناهگاه بسیاری از حشرات تبدیل شده است. به خصوص در تابستان که زمین گرمتر است و چغندرها به مکان های خنک مانند خانه ها می روند.

برای مقابله با سموم خطرناکی مانند D لازم نیست با شرکت های اسپری تماس بگیرید. برای انجام این. ابتدا همه جا را جاروبرقی بکشید و گوشه ها و کمدها را با بخارپز خشک کنید. سپس کل خانه را با سرکه، نمک و جوش شیرین اسپری کنید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances