بحث عشق

[ad_1]

شکست پرسپولیس برابر فولاد در سوپرجام ایران است.

به گزارش مشرق، پرسپولیس که در 4 فصل اخیر فاتح سوپرجام شده بود، مقابل فولاد شکست خورد و نتوانست مقام پنجمی را در سوپرجام به ثبت برساند. عدم انجام این کار ظاهرا ضربه ای به مسئولان پرسپولیس بود که موفق به دستور دادن به تیم نجات نشدند و به ضعیفتر بودن تیم از فولاد اشاره کردند. پیش از این جلسه، یحیی گل محمدی، سرپرست پرسپولیس نیز به جمع منتقدان مدیرعامل جدید پیوست که نتوانست حتی 10 درصد از 12 نفر فهرست خرید واجد شرایط این دفتر را جذب کند.

مدیران پرسپولیس پس از ثبت شکست در سوپرجام، در اقدامی پیشگیرانه مقابل علیرضا بیرانوند، دروازه بان سابق تختی شاید مدعی بودند که می توانند جای چشمان دادگاه فعلی را بگیرند. پرسپولیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که پس از شکست فولاد از علیرضا بیرانوند خواسته نشد که چرا به این دادگاه شکایت کرده است که منجر به تعطیلی پرسپولیس شد.

در این بخش از بیانیه احمد گوهری، دروازه بان جدید پرسپولیس به عنوان مقصر عدم ثبت قرارداد معرفی شده است. امروز کسی نیست که نبیند پرسپولیس در یکی از سخت ترین دوره ها به خودش سمپاشی کند و البته منتظر نیستیم که یکی مثل علیرضا بگوید در اروپا حضور دارد و قبل از آن حداقل موفق بوده است. اوج در تیم ملی و جام جهانی مدیون پرسپولیس است. او حق دارد مطالبات خود را مطرح کند، اما ما در مورد آن صحبت نمی کنیم. «در عین حال واردات دلار و یورو از پرسپولیس به گونه ای انجام می شود که فدراسیون فوتبال را به خطر بیندازد.

خطاب پرسپولیس به آنتن را خودش نوشته بود اما ظاهرا به عشق پرسپولیس اما در واقع اقداماتی که انجام داد فشار زیادی به دادگاه وارد کرد.

این پرونده شامل پیگرد قانونی علیرضا بیرانوند در رابطه با بازداشت تکمیلی دروازه‌بان سابق ملی‌پوش است که بنا به شکایت دروازه‌بان به کمیته مربوطه «حق» داده و پرسپولیس را به پرداخت ۲.۴ میلیارد تومان محکوم کرده است. در پی صدور این اظهارات، بیرانوند نیز وارد عرصه شد و از حق خود دفاع کرد. وی تاکتیک مدیران پرسپولیس را اینگونه توصیف کرد که اجازه ورود بازیکنان به کشور را نمی دهند. وی همچنین خاطرنشان کرد که پلیس بارها در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر کرد، این اتهامات را رد کرده و گفته است: «ادعاهای مشابه و بی‌اساس درباره اطلاعات روسیه بیش از یک بار مطرح شده است.

مسائلی که در حال حاضر به چالش کشیده می شود، رابطه عاشقانه با پرسپولیس است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. در واقع موضوع بسیار معقولی است که در معرض دید انسان ها قرار گرفته است، اما عجیب است که دادگاه حرفه ای مانند تخت جمشید اصول حرفه ها را نادیده گرفته و به مسائل عاطفی پایان داده است.

علیرضا بیرانوند قبل از اینکه عاشق شود یک حرفه بازیگوش است. خواه طرفین دعوا حق داشته باشند یا دادگاه پرسپولیس، موضوع افشای آن موضوع توسط دادگاه حل و فصل شده است. عجيب است كه مسائل حرفه اي با مسائل احساسي يكي از بزرگ ترين دانشگاه هاي ايران در هم آميخته شود. عجیب این است که این روزها باید حرکت در ویترین فعالتر باشد تا بازیکنان در خدمت باشند، با توجه به اینکه تامین 2 میلیارد تومان کافی نیست و مشخص نیست که به اندازه پنج گل هم باشد.

البته حتی با مدارک و شواهدی که در دست داشتم می توانستم ادعای خود را به چالش بکشم اما واقعیت این است که فردی که از پرسپولیس سود گرفته است غصب شده و با منطقه یورو معاوضه شده است و پرسپولیس هم حضور دارد.بیرانوند اعلام کرده است. علاقه به این دفتر پس اگر قرار است داستان یک فوتبال عاشقانه باشد، بهتر است یک رابطه عاشقانه دو طرفه داشته باشیم. برانوند چهار سال در پرسپولیس حضور داشت و اگر نگوییم عامل اصلی موفقیت تیم بلکه یکی از عوامل موفقیت تیم در این دوران طلایی بوده است. در این راستا می توانند در آمار و رقابت های لیگ برتر و همچنین لیگی که این تیم چندین عنوان قهرمانی متوالی را کسب کرده است، رقابت کند.

او در سال اول حضور در پرسپولیس، 24 بار در لیگ، 11 گل و 17 پاکسازی حضور داشت. در سال دوم، دفتر 27 بازی، 12 گلزنی و 17 کلینچ را ثبت کرد، بنابراین دلیلی وجود ندارد که باور کنیم او عنوان “آقای کلینچیت” را در نظر گرفته است. این آمار برای سومین سال متوالی در 24 بازی، 10 گل و 16 پاکسازی تکرار و تکرار شد. در نهایت در سال آخر بازدید از این خانه نیز از 14 مکان دیدن کرد و به زمین رفت و 10 گل خورد و 6 بار نظافت کرد.

بی خبر و یکی از موفق ترین دروازه بان های تاریخ پرسپولیس او علاوه بر حضور در حاشیه لیگ برتر، در لیگ قهرمانان آسیا نیز با سکان هدایت پرسپولیس به اجرای برنامه پرداخت. علاوه بر مسائل فنی، اتصال علیرضا بیرانوند به آنتورپ نیز 700 میلیون و 700 هزار دلار از جیب خود خارج کرد که مبلغ قابل توجهی است. اتفاقاً در این قطعنامه ها تا جایی که به داستان عاشقانه مربوط می شود، رابطه برانوند و پرسپولیس بر اساس اصول حرفه ای است. کارفرما به عنوان یک کارمند تعداد معینی از افراد را استخدام می کرد و همچنین خدمات رایگان به دانشگاه ارائه می کرد. در حالی که ممکن است سایر پرسپولیسی ها در پرداخت مطالبات کوتاهی کرده باشند یا قرارداد بدی امضا کرده باشند که بدهکار می شد، اما مشکل عدم مدیریت در این پادگان است که اتفاقی و ظاهراً اصلاً اتفاق نمی افتد.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما