بنده محترم پشت کمیته اخلاق!کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پی انتشار اظهارات اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مبنی بر استیضاح عزیزی خادم واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، هیات پنج نفره رئیس فدراسیون فوتبال در چند روز اخیر با توجه به این شبهه که در مدیریت عزیزی خادم، رئیس فدراسیون وجود داشته، تصمیم به احضار و جلسه را بازداشت کنید در همان زمان نامه ها را تنظیم کردند و با صلاحیت عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال را بر اساس اساسنامه این فدراسیون تعیین کردند تا 14 روز پس از نامه استفساریه جلسه هیئت رئیسه تشکیل شود. .

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اما کمی قبل از این اقدام بیانیه ای صادر کرد و آخرین اقدامات رئیس فدراسیون نشان از واکنش آن داشت.

متن بیانیه کمیته اخلاق به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بحث عدالت است و اگر عدالت هم اجرا شود ظلم شدید خواهد بود. امام علی (ع)

با توجه به صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام جهانی و موفقیت تیم ملی فوتبال و فوتسال بنوان با حفظ جهان اسلام و پیگیری پیشرفت در تمامی تیم های مختلف میادین با همکاری و همراهی ویژه همه آحاد ملت جمهوری اسلامی ایران علیرغم فشارهای ظالمانه اقتصادی و حمایت ملت همیشه جاودان و فوتبال دوستان و اهالی فوتبال و مستکبرین تلاش می کنند تا به آرامش برسند و روند پیگیری را مختل کنند. موفقیت در آینده از جمله موفقیت در جام جهانی به عنوان فرصتی برای نسل طلایی فوتبال ایران.

لذا کمیته اخلاق به اختیارات قانونی ناشی از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، قوانین داخلی، اساسنامه فدراسیون فوتبال، اساسنامه اخلاق فیفا و فدراسیون فوتبال و ضوابط انضباطی و نظارتی و در با رعایت 2 و 3 و 4 اساسنامه منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر دعوت از کلیه مسئولان و اصحاب رسانه فوتبال و ورزش تخلفات هر یک در هر رده و مسئولیت در زمینه فوتبال مطابق ضوابط قانونی و آموزنده اقدام خواهد شد.

ضمناً ارتکاب جرایم کیفری بر اساس اصل 5 قانون اساسی، ماده قانون آیین دادرسی کیفری و ماده 2 آیین نامه فدراسیون انتظامی فوتبال جهت پیگرد قانونی به مراجع قضایی اعلام می شود.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم