بهترین منابع کنکور رشته ریاضی 1401 با سطح بندی + مشاوره صوتی

نکته مثبت: استاد آریان حیدری در حین تدریس خود از روش های سریع و کنکوری برای حل تست ها استفاده می کند و تمرکز زیادی بر روی این امر دارد، اما در جزواتی که به دانش آموزان ارائه می کند به همان سوالات با روش های تشریحی و به شکل مرحله به مرحله نیز پاسخ داده است تا دانش آموزان علاقه مند به یادگیری روش های تشریحی و آنهایی که قصد گرفتن نمره بالا در امتحانات نهایی را دارند نیز بتوانند از آن استفاده نمایند. چرا زیست زیاد میخونم اما درصدم بالا نمیره؟ اگر نظرتون نظام جدیده برای کسی که میتونه سطح بالا بزنه چه کتابایی خوبه و با درسنامه خوب…

میخواستم بدونم چ منابعی خوبه برا ایکنه بتونم هم خوب یاد بگیرم و هم خوب تست بزنم… در ادامه مطالب همین صفحه به آموزش برنامه ریزی درسی خواهیم پرداخت و طریقه برنامه ریزی برای کنکور را به شما یاد خواهیم داد. مشاورین ما همواره بطور جدی پیگیر بهبود وضعیت درسی، اجرای برنامه روزانه و افزایش ساعت مطالعه مفید شما خواهند بود و به تمامی سوالات و نیازهای شما در حیطه درس خواندن و مشاوره کنکور پاسخ خواهند داد. همون کتابی که درسنامه ی درس به درس در بخش پاسخنامه داره.اونو رو منظورمه نه موج ازمون یا.. یکی شیمی جامع خیلی سبزکه 2 جلدهست که جلد 1 سوال و جلد2 پاسخنامه است. اگر توی آزمون با سوالات زیادی مواجه میشین که قبلا توخه دیدین اما نمیتونین حلش کنین یعنی باید روی مهارت تحلیل سوال خودتون کار کنین. سلام، من پارسال دوازدهم تجربی بودم،میخوام در کنکور ریاضی ۱۴۰۰ شرکت کنم، سوال اولم از شما این هست که ایا لزومی به شرکت در امتحانات نهایی ریاضی هست؟

سلام سوالی داشتم.من نظام قدیم هستم و این چند وقت رو از کتاب و درس دور بودم ..اگر بر فرض ۱۴۰۰ نظام قدیم داشته باشد از نظر شما چه کنکوری را با توجه به موقعیت خودم بدم..چون کتاب های نظام جدید رو هیچ اشنایی ندارم و از طرفی پیدا کردن منابع مناسب و اشنا شدن با تست ها و کتاب ها داستانی دارد برای خودش!!!برای این زمان و من ..و از طرفی دیگر من باید کار کنم برای تهیه منابع جدید و وقت من گرفته خواهد شد تا حدودی!!!ولی کتاب های نظام قدیمم بهترین منابع رو دارم و تا حدودی میدونم چه خبره !ولی بازم به نظرتون حتی اگر من وقتم گرفته شود حتی زمان پیدا کردن منابع مناسب(! چه ویژگیهایی دارد؟ در ادامه آن را بیان خواهیم کرد. الان برای تسلط بیشتر و درصد بالای 80 چه کتابی برای ریاضی بگیرم؟

سلام اقای افشار خواهش میکنم جواب سوالمو بدین.خواهر من سال دوازدهم ریاضی هست ازسال یازدهم تا همین یک ماه پیش مریض شد و اصلاااا نتونست درس بخونه الان یک ماهه شروع کرده برای امتحان نهایی بخونه ولی شیمی رو اصلا متوجه نمیشه به نظر شما چیکار کنه از چه منابعی استفاده کنه ! به عنوان یک داوطلب ریاضی، ممکن است در رابطه با انجام محاسبات دچار مشکل باشید در این شرایط ما بسته محاسبات سریع کنکور را به شما معرفی خواهیم نمود تا پس از مطالعه دقیق آن بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان به تست های کنکور پاسخ دهید. اما سومین ،موردی که مورد اتفاق و اجماع بهترین مشاور های کنکور تجربی و بهترین مشاوره های کنکور ریاضی بود می توان به زدن مجموعه تست های کنکور سنوات گذشته در دوران جمع بندی اشاره نمود به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران است آن است که، دانش آموزان کنکوری باید از تاریخ ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه، در بازه های زمانی ۴ روز یکبار یک پکیج و یک مجموعه کامل، از کنکور سنوات گذشته را از خود آزمون بگیرند، یعنی به عنوان مثال ،روز ۱۶ اردیبهشت ماه کنکور سال ۹۸ را در تایم قانونی از خود آزمون بگیرند، سپس سه روز را به آنالیز و بررسی و رفع اشکال سوالات کنکور اختصاص دهند و مجدداً سه روز بعدی همین کار را تکرار نمایند و کنکور دیگری را آنالیز و بررسی نموده و این کار را به مدت دو ماه به صورت پیوسته انجام دهند.

در این مقاله، در ادامه شما را با 14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی آشنا خواهیم نمود. امروزه موفقیت در کنکور بدون داشتن برنامه ریزی و مدیریت زمان امری غیر ممکن محسوب میشود و موسسات مشاوره تحصیلی و کنکور در کنار موارد ذکر شده معمولاً برنامه مطالعاتی ویژهای را به همراه بودجه بندی زمانی و درسی به داوطلبان کنکور سراسری ارائه میدهند تا مطالعه کامل هر درس و جمع بندی نهایی مطالب بهتر و با بازده بیشتری صورت گیرد. لطفا اگر هم نظام قدیم که بهتر… ببخشید من سال دوم نظام جدید هستم. برای کنکور1400 منابع تستی حتما باید چاپ جدید باشند؟ داشتن یک منبع آموزشی و تستی خوب در این درس که یادگیری و تسلط شما را تضمین کند مهم است. در این کتاب تست های مهم با VIT مشخص شده اند که با حل آن ها شما میتوانید مفاهیم کلیدی درس را یاد بگیرید و برای زمان کم می تواند مفید باشد.

ویدیوهای آموزشی ایشان را میتوان در سایت آلا به صورت رایگان دانلود کرد؛همچنین پکیج های ریاضی مهندس ثابتی در سایت آلا موجود است که میتوان گفت قیمت های نسبتا به صرفه ای دارند؛اما باید به این نکته نیز توجه کرد که تدریس ایشان بیشتر به درد کسانی میخورد که با مفاهیم ریاضی آشنایی نسبی دارند و به دنبال یادگیری ترفند ها و دیدن نمونه تست ها هستند.از ویژگی های بارز تدریس ایشان میشود به خشک نبودن کلاس درس و طنز پردازی های ایشان در حین تدریس اشاره کرد که تاثیر مثبتی در فرایند یادگیری و ارتباط موثر دانش آموز با استاد میگذارند. از منابع سال 97 یا 98 میتوان استفاده کرد؟ همچنین در هنگام انتخاب درس مورد نظر برای تدریس خصوصی، به تقاضا و کشش بازار نیز دقت نمایید .شما باید بدانید که در بعضی از دروس کشش و تقاضا برای تدریس خصوصی بسیار بالاست و برعکس در بعضی از دروس کشش و تقاضای بازار بسیار بسیار پایین می باشد. اين موضوع ، دقت سايت شما را پايين نشان مي دهد و بهتر است برطرف شود . دانش آموزان با ورود به دوران دبیرستان باید رشته تحصیلی خود را انتخاب کنند و چه کسی بهتر از مشاوران تحصیلی میتواند در این انتخاب به آنها کمک کند.

او در زمینه مشاوره انگیزشی یکی از مشاورین موفق تحصیلی است و از محبوبیت خاصی در میان دانش آموزان مدارس تهران برخوردار است. آقای آزموده کارشناس آموزشی معتقد است:« کسب سه رتبه نخست کشوری در کنار دهها رتبه تک رقمی و دو رقمی رشته های ریاضی و تجربی توسط شاگردان این دانش آموز سابق دبیرستان البرز او را به مشاور کنکوری قدرتمند و دست نیافتنی تبدیل کرده است. به نظر شما از بین کتاب کمک درسی خیلی سبز حسابان و میکرو حسابان کدومش هم از لحاظ درسنامه(که خیلی کامل گفته باشه و همه نکات کنکوری داخلش باشد) و هم از لحاظ تست(که تستاش عالی باشن) خیلی خوبه؟ سلام استاد وقتتون بخیر دانش آموز یازدهم تجربی هستم کنکوری 1401 منابع دهم رو دارم واسه منابع یازدهم مخصوصا درس ریاضی و فیزیک چه منابعی خوب هستن ؟

در ضمن عرض کنم که چون ریاضی یازده و ده رو گرفتم؛ برام مقدور نیست که دوباره پایه رو بگیرم. چون ۱۴۰۰ واقعا برام مهمه.. کتاب شیمی جامع خیلی سبز چاپ ۹۸ یا ۹۷(برای کنکور۹۹) برای کنکور ۱۴۰۰ قابل استفاده هست ؟ کتاب شیمی جامع خیلی سبز چاپ ۹۸(برای کنکور۹۹) برای کنکور ۱۴۰۰ قابل استفاده است یا باید چاپ جدید تهیه کنم ؟ و راجع به دینی، آیا لازمه کتاب آیات و روایات هم تهیه کنیم؟ و اینکه من مهروماه ریاضی رو کار کردم در درس حسابان خوبم، به نظرتون کتابی با سطح بالاتر که سوالات استاندارد داشته باشه چی هست؟ انتخاب رشته کنکور سراسری شیراز همانند سنوات گذشته در زیر گروه های تجربی – ریاضی – انسانی – هنر و زبان انجام خواهد پذیرفت و داوطلبان گرامی شیراز می بایست در زمان تعیین شده نسبت به دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری شیراز اقدام نمایند و با آگاهی کامل از رشته های کنکور سراسری شیراز و دیگر دانشگاه های کشور اقدام به انتخاب رشته کنکور نمایند. سلام خسته نباشید من داوطلب کنکور ۱۴۰۱ هستم میخاستم بدونم برای کتاب عربی کدوم کمک درسی خوب عمل کرده تو خیلی سبز جامع عربی و عربی کامل گاج موندم به نظر شما کدوم بهتره بگیرم؟

من برای هر سه سال نشر الگو دارم، به نظرتون بذارم کنار و از این به بعد خیلی سبز بزنم؟ معدلم تو این سه دوسال کلا بالای 18 بوده ولی برای کنکور میخوام از دبیری انسانی شرکت کنم ؟ 4: آیا این دو سه درس رو باید با آزمون پیش برم؟ با گرفتن منبع جامع اونها بی استفاده میشه؟ برای کسی ک فارغ التحصیله و وقت داره منبع خوبیه؟ فرمودید که ریاضی مهر و ماه منبع خوبی هست. شروع برای سال ۹۳ با اشتباه همراه بود واینکه من باتوجه به فشار جسمی وروحی که در بهار ۹۲ وارد شده بود و تجربه بد کنکور ۹۲ باید تابستان را استراحت میکردم،اما تابستان و میخوندم برای سال۹۳؛با شروع مهر از شدت خسته بودن توان درس خواندن نداشتم؛وبا شکست کنکور اون سال آن هم به اون شکل! ببخشید استاد منظورم این بود که آیا کتابی هست که مثل مهر و ماه ریاضی فیزیک رو هم همانطوری تدریس کرده باشه؟ آیا استاد امیر مسعودی انتخاب مناسبی است؟ وی در آزمونهای آزمایشی شرکت میکرد که ۹۰درصد دانش آموزان در آن شرکت می کنند و تنها برای درس ادبیات کلاس خصوصی رفته است.

وی از مشاوره تحصیلی استفاده نکرده است و به تنهایی با یک برنامه ریزی خوب و روزانه ۱۰ تا ۱۲ ساعت مطالعه و تست زنی را در برنامه تحصیلی اش لحاظ کرده بود. اگر برنامه ای منعطف نبوده وبسیار سنگین باشد و به دانش آموز فشار آورد , وی به سرعت از برنامه زده شده و تمایلی به انجام ادامه ی آن نخواهد داشت که باعث تضعیف روحیه دانش آموز در ابتدای راه می شود. این موضع باعث میشه تا مشاور بتونه خیلی خوب یک داوطلب کنکور سراسری رو درک کنه و برای مخاطب هاش راهنمایی های سازنده ای رو برای موفقیت داشته باشه. بهترین مشاوران کنکور کسانی هستند که با دانش آموزان مشارکت کرده و از آنها حمایت می کنند تا آنها بتوانند آگاهانه تصمیم بگیرند و اهداف صحیحی را برای آینده تحصیلی و شغلی خود معین کنند. مسیر کنکور به دلیل استرس و فشاری که دارد سخت می باشد و در این راه نیاز است تا بتوان آرامش را به خود بازگرداند و طبق برنامه ریزی پیش رفت تا به نتیجه مطلوب رسید. آیا مشاوره کنکور در نتیجه تاثیر دارد؟ از این رو شناخت ویژگی های ایده آل یک مشاور برتر، می تواند متقاضیان را در راه انتخاب مشاور، راهنمایی کند و تاثیر به سزایی در کسب بهترین رتبه قبولی کنکور داشته باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم