بهترین و قدرتمندترین مشاوران تحصیلی شیراز – رایگان و غیر رایگان – شیراز مشاور

مشاوره کنکور تجربی - خدمات مشاوره کنکور تجربی موسسه زودبیست- بهترین مشاوره کنکور تجربی جواب : الف- اگر به دانشگاه فرهنگیان بروید امکان ادامه ی تحصیل تا دکترا را نیز خواهید داشت. مشاوره تحصیلی غیر حضوری این امکان را برای دانش آموزان و کنکوری ها فراهم کرده است که آنها بدون اینکه نیاز داشته باشد در محل حضور پیدا کنند، تمامی سوالات خود را می پرسند و راهنمایی های لازم را دریافت می کنند. به طور مثال اگر در رشته ی علوم تجربی مباحث گیاهی تمام پایه ها را قبلاً مطالعه کرده و به آن ها تسلط داشته باشید می توانید در برنامه ی آزمون آزمایشی جایگزین دیگری برایش انتخاب کنید. آیا صرفاً سالها تجربه در عرصه مشاوره تحصیلی معیار مناسبی برای انتخاب یک مشاور تحصیلی است؟ مشاور بر اساس اطلاعاتی که از هر داوطلب می گیرد و دانش و تجربه ای که در زمینه اهمیت درس ها، حجم کتاب ها و محتوای هر کدام از منابع دارد سیستم برنامه ریزی داوطلب را تنظیم می کند و بر اساس منحنی فراموشی برنامه مرورهای داوطلب ریخته می شود. ۱. داشتن تجربه بالا در کنار آگاهی از اصول مشاوره تحصیلی روز دنیا: توجه به سابقه و قدمت مراکز مشاوره تحصیلی و تجربه بالای مشاوران این مراکز یکی از بزرگترین معیارها در انتخاب بهترین مرکز مشاوره تحصیلی میباشد.

مشاور کنکور کاردانش

در شخصی سازی باید به این نکته توجه کنید که با توجه به شرایط موجود خود داوطلب مباحثی را که مورد نیاز نیستند حذف کرده و جایگزین بهتری برایشان انتخاب کنید. سلام استاد خسته نباشید ..استاد میشه این برنامه ای که گفتین و زودنر بزارین نیمه ی اسفند که خیلی دیره دیگه تا اون موقع چیکار کنیم بنظرتون؟ استاد من خیلی دوست دارم با شما مشاوره داشته باشم چون چند ساله پشت کنکورم و هیچی نمیخونم ولی هزینش و ندارم تغییر نظامیم کتابم گرفتم پیشنهادتون برا کسی مثل من چیه از کجا باید شروع کنم … مثلا فیزیک دو تا درس نوسان و دینامیک رو میخوام حذف کنم در حالی که اگه زبان رو نخونم و اینا رو بخونم که 6 تا تست دارن؟ در حالی که دانشگاه اول من دانشگاه پیام نور است؛امکان موافقت دانشگاه روزانه برای تحصیل همزمان در این دو دانشگاه وجود دارد؟ شاید چنین داوطلبی درس های سبک تر را که انرژی کمتری می گیرد در طول هفته و درس های سنگین تر را در روزهای تعطیل آخر هفته قرار دهد؛ در حالی که یک فرد با زمان آزاد بیشتر ممکن است سنگینی کتاب ها را در طول هفته پخش کند.

مشاوره کنکور جاوید

3. مرور: مرور کتاب ها از عوامل موثر در برنامه ریزی مطالعاتی ما نیست اما به عنوان یک عامل مهم در موفقیت و یادگیری مباحث در کنار برنامه ریزی باید قرار گیرد. 1. زمان: مدت زمانی که فرد به صورت روزانه برای مطالعه اختصاص می دهد از دیگر عوامل مهم در برنامه ریزی است. استاد برنامه ای برای شروع از اسفند ندارین ؟ استاد نمیشه یه طرح مثل همین کانال زمستانه بزارین برای بچه هایی که از الان میخان شروع کنن چون هزینش کمتره ما هم بتونیم استفاده کنیم؟ و ضرایب بالاتری هم دارن. اولین جلسه مشاوره ای که با داوطلبان داریم به بررسی شرایط وی در هر درس و نقاط قوت و ضعف او می پردازیم و میزان زمان مفیدی را که می تواند روزانه به مطالعه اختصاص دهد با هم محاسبه می کنیم، این اطلاعات اساس کار مشاور برای ریختن برنامه برای داوطلب است. البته این برداشت را نداشته باشید که به بقیه مباحث نباید توجه کرد، بلکه باید اولویت بندی به شما کمک می کند که بتوانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید تا بتوانید به تسلط لازم برای قبولی در رشته مد نظرتان دست پیدا کنید. تعداد و تعدد منابع برای داوطلب بسیار غیرمفید و مضر می باشد.

مشاور کنکور بندرعباس

مثلا اگه یک داوطلب تجربی ۵۵ ساعت در هفته مطالعه داره باید حداقل ۷ ساعتش ریاضی بخونه. الان با شیوه یک هفته جمع کردن مباحث ریاضی و فیزیک موافقید؟ و الان ارجعیت به چه مباحث از فیزیک و ریاضی بدم؟ طبیعتا برنامه یک فرد شاغل یا دانشجو که بخشی از زمان روزانه اش صرف حضور در کلاس یا رفتن سر کار می شود با فردی که تمام وقت آزاد است متفاوت است. کانال تلگرام کارشناسی ارشد روانشناسی به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری که شروع صفر هستند کسانی می باشند که به علت عدم رعایت مهندسی مباحث و منابع تمام مطالب مطالعه شده را فراموش کرده و از ابتدا و صفر شروع به مطالعه می کنند. پس اگر به برنامه های عمومی که همه ازآ ن استفاده می کنند برخورد کردید دقت کرده و با توجه به وضعیت موجود خود مطالب و مباحث را اضافه و جایگزین آن کنید. اگر فکر میکنید دیر شروع کرده اید برای پیشی گرفتن از بقیه رقبا میتوانید از بهترین اردوی مطالعاتی نوروز هم استفاده کنید و با برنامه ریزی در همه درس ها چندماه گذشته را جبران کنید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel