به‌روزرسانی‌های زنده Quaid: سه ایالت ساحل غربی برای حمل ماسک مدرسه


تصویر
اعتبار …مارسیو خوزه سانچز / آسوشیتدپرس

فرمانداران این سه ایالت روز دوشنبه در بیانیه ای مشترک گفتند که کالیفرنیا، اورگان و واشنگتن پس از 11 مارس دیگر نیازی به استفاده از ماسک در مدارس ندارند.

بر اساس این اعلامیه، کالیفرنیا همچنین از روز سه‌شنبه ماسک‌های داخل ساختمان را برای افراد واکسینه نشده در مکان‌های عمومی لغو خواهد کرد.

طبق قوانین ایالتی و فدرال، مردم در هر سه ایالت همچنان مجبورند در برخی مکان‌های پرخطر، از جمله امکانات مراقبت‌های بهداشتی و حمل‌ونقل عمومی، از ماسک استفاده کنند. و برخی از دولت های محلی می توانند نیازهای خود را پس از انقضای مأموریت در سراسر ایالت برآورده کنند.

دولت گفت: «همانطور که در دو سال گذشته بارها و بارها مشخص شده است، کووید در 19 مرز ایالتی یا خط شهرستان متوقف نمی‌شود. کیت براون از اورگان در بیانیه ای گفت. با هم، همانطور که از افزودن Omicron بهبود می‌یابیم، انعطاف‌پذیری ایجاد می‌کنیم و برای نوع بعدی و اپیدمی بعدی آماده می‌شویم.»

هر سه فرماندار دموکرات هستند.

ایالت ها و شهرهای سراسر کشور در حال حرکت برای پایان دادن به اقدامات اضطراری هستند که موانع زیادی را برای زندگی آمریکایی ها در طول همه گیری ایجاد کرده است. خانم. براون روز دوشنبه خاطرنشان کرد که اورگان اولین مورد کووید 19 خود را دقیقاً دو سال پیش ثبت کرد، در زمانی که مقامات در حال بررسی شیوع ویروس کمتر شناخته شده اما کشنده کرونا در خانه سالمندان در کرکلند، واش بودند. با. دانشمندان بعداً دریافتند که در این زمان، ویروس کرونا از قبل در شهرها و ایالت های دیگر در حال گردش بود.

اکنون، با کاهش تعداد موارد جدید و کاهش حمایت از تحریم ها تقریباً در همه جای ایالات متحده، مقامات دولتی به رهبری جمهوری خواهان و دموکرات ها نیاز به ماسک و واکسن را کاهش می دهند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز جمعه دستورالعمل های خود را در مورد چگونگی تعیین اینکه آیا خطر ابتلا به عفونت به اندازه کافی بالا است که تحریم ها را تضمین کند تغییر داد. بر اساس استانداردهای جدید، که تاکید بیشتری بر بیمارستان‌ها و کمتر بر گزارش‌های موارد جدید دارد، این آژانس گفت که حدود 70 درصد آمریکایی‌ها می‌توانند با خیال راحت ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را حفظ کنند.

CDC همچنین دستورالعمل های خود را در مورد پوشیدن ماسک در مدارس کاهش داد و گفت که این فقط در مناطقی ضروری است که تحت استاندارد جدید در معرض خطر قرار می گیرند. قبل از جمعه، آژانس توصیه می‌کرد که ماسک را برای مدارس در همه جا اعمال کنند.

منبع: سازمان های بهداشتی دولتی و محلی موارد روزانه تعداد موارد جدیدی است که هر روز گزارش می شود. میانگین هفت روزه میانگین داده های هفت روزه فعلی است.

در کالیفرنیا، پرجمعیت‌ترین ایالت این کشور، نیاز به ماسک در مدارس و سایر محدودیت‌ها به‌ویژه بحث‌برانگیز بوده و به تلاش نافرجام سال گذشته برای برکناری دولت دامن زد. گاوین نیوسام از دفتر.

مقامات ایالتی کالیفرنیا قول داده اند که با اتحادیه معلمان و مدیران مدارس برای کاهش نیاز به ماسک در مدارس همکاری کنند.

روز دوشنبه فوراً مشخص نشد که مناطق مدارس فردی اقدامات ایالتی را برای برداشتن ماسک انجام خواهند داد.

مقامات بهداشت عمومی همچنان از ساکنان می خواهند که واکسینه شوند و اگر می خواهند خطر ابتلا یا انتقال ویروس را کاهش دهند، همچنان از ماسک استفاده کنند.

با این حال، میلیون‌ها آمریکایی آسیب‌پذیر می‌گویند که احساس می‌کنند مورد بی‌توجهی قرار گرفته‌اند و پشت سر گذاشته‌اند، زیرا اقدامات احتیاطی همه‌گیر رها شده است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances