به روز رسانی زنده: در حالی که اوکراینی ها پیشروی روسیه را کاهش می دهند، پوتین تهدید می کند که ایالت خود را از دست خواهد داد.


اعتبار …الکساندر نمینوف / خبرگزاری فرانسه – گتی ایماژ

رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر وی. پوتین، لفاظی های خود را تشدید کرده و تحریم های غرب علیه روسیه را از زمان حمله نظامی او به اوکراین در روز شنبه، “اعلان جنگ” خواند و هشدار داد که اگر رهبران این کشور مقاومت کنند، در غیر این صورت، اوکراین ممکن است کشور خود را از دست بدهد. حمله نظامی آن به کشور

او روز شنبه در نشستی در مسکو گفت: «رهبری فعلی باید درک کند که اگر به کاری که انجام می‌دهند ادامه دهند، می‌توانند آینده دولت اوکراین را به خطر بیندازند.» “اگر این اتفاق می افتاد، همه ما درگیر بیداری بی ادبانه ای خواهیم بود.”

او این سخنان را در دیدار با مهماندار زن خطوط هوایی روسیه پیش از روز جهانی زن که روز سه شنبه برگزار می شود، بیان کرد. آقای. پوتین اغلب از چنین رویدادهای طراحی شده برای بیان اظهارات برجسته استفاده کرده است.

در سخنانی، آقای پوتین راهبرد نظامی خود را تشریح کرد و تهدید کرد که هر منطقه پرواز ممنوع، همانطور که مقامات اوکراینی در روزهای اخیر خواسته اند، پیامدهای فاجعه باری خواهد داشت.

رهبر روسیه گفت: «از بین بردن انبارهای تسلیحات و مهمات، هوانوردی، سامانه‌های دفاع هوایی – سامانه‌های دفاع هوایی به زمان نیاز دارد». “این در عمل انجام شده است – به همین دلیل است که تقاضا برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع وجود دارد. تحقق این خواسته عواقب مخربی نه تنها برای اروپا بلکه برای کل جهان خواهد داشت.”

رهبران ناتو از ترس اینکه اجرای آن به یک جنگ بزرگ منجر شود، در برابر درخواست‌ها برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع مقاومت کرده‌اند.

در واقع آقای پوتین پیشنهاد کرد که چنین اقدامی می تواند جنجال ها را تشدید کند.

او گفت: «ما در حال شنیدن درخواست ها برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز اوکراین هستیم. انجام این کار از خاک اوکراین غیرممکن است – این کار فقط از قلمرو کشورهای دیگر انجام می شود. خطراتی را ایجاد می کند.

او نظرات قبلی خود را در مورد لزوم حفاظت از جمعیت روسی زبان شرق اوکراین در برابر ملی گرایان و جلوگیری از پیوستن اوکراین به ناتو تکرار کرد.

او گفت که روسیه آماده است تا تحریم‌های اعمال شده علیه کشورش را از زمانی که حمله خود را علیه اوکراین آغاز کرد – و تحریم‌ها را “اعلان جنگ” خواند – تحمل کند و خواسته‌های مسکو توسط اوکراینی‌ها برآورده خواهد شد.

او گفت: “پیشنهادات ما با گروهی از مذاکره کنندگان کیف روی میز است.” امیدوارم پاسخ مثبت بدهند.»

با این حال در روزهای اخیر شایعاتی در مورد بسته شدن مرزها به دلیل حکومت نظامی، استخدام و جنگ در روسیه منتشر شده است. پوتین تاکید کرد که روسیه برنامه ای برای اعمال حکومت نظامی ندارد مگر اینکه حمله ای به خاک روسیه صورت گیرد.

او همچنین قول داد که استخدام مشکلی نخواهد داشت.

وی گفت: در این عملیات فقط افراد حرفه ای نظامی، افسران و سربازان قراردادی شرکت می کنند. پوتین گفت. حتی یک سرباز هم در آن شرکت نمی کند و ما قصد نداریم آنها را به آنجا بفرستیم.»

و به توانایی ارتش خود برای موفقیت در کار خود اطمینان کامل داشت.

“ارتش ما همه چیز را حل خواهد کرد – من یک لحظه شک ندارم.” پوتین گفت. “این تایید می کند که عملیات چگونه پیش می رود. همه چیز طبق یک برنامه انجام می شود، همانطور که ستاد کل برنامه ریزی کرده است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم