بیشترین تصادفات در ایام نوروز کدامند؟رئیس پلیس Police نیروی انتظامی با بیان اینکه طبق قانون باید خودرویی با جریمه بالای یک میلیون تومان توقیف کنیم، گفت: میلیون ها و حتی سه میلیون و بیشتر نباید توقیف شود.

به گزارش ایرنا، سردار سید کمال هادیان فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به مناسبت رزمایش نوروزی پلیس راهور در ادامه 30 تا 35 درصد بازدیدهای نوروزی را پیش بینی کرد و افزود: در صورت منفی بودن سابقه، تصادف یا تصادف. ، ماشین او تا پایان تعطیلات در پارکینگ پارک می شود.

وی افزود: در جلسه وزارت کشور مقرر شد سرعت جاده ها به 10 کیلومتر بر ساعت کاهش یابد و اولویت اول ما در این امر ناوگان باری و مسافربری است که این موضوع نیز به اطلاع آنها خواهد رسید.

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و مسافران در جاده های کشور یک ضرورت و یک قانون است، افزود: از همکاران خود خواسته ایم قانون نبستن کمربند ایمنی را اعمال کنند.

وی با بیان اینکه شرایط جوی در برخی نقاط ناپایدار خواهد بود، افزود: در برخی مناطق کوهستانی مه، بارندگی و مقداری بارش پیش بینی می شود، لذا هموطنان با احتیاط خودرو و تجهیزات ایمنی و پلیس راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

بیشترین تصادفات در ایام نوروز از ساعت 16 تا 20 رخ می دهد.

سردار هادیان فر با بیان اینکه 60 درصد تصادفات در فاصله 30 کیلومتری مبادی ورودی و خروجی شهرها رخ می دهد، گفت: بیشترین تصادفات در ایام نوروز از ساعت 16 تا 20 است.

وی با اشاره به خرابی ها و رانش زمین در محور چالوس در دو روز گذشته گفت: عوامل سازمان راهداری با جدیت در حال ترمیم جاده هستند اما ممکن است آن جاده قدیمی را نداشته باشیم که برمی گردد. مسیر جایگزین تونل البرز. برای رسیدن به آنجا از 6 کیلومتر استفاده خواهیم کرد. مسیر برگشت نیز در این زمان مسدود است، اما در صورت بازگشایی احتمالاً به خط قدیمی جاده قدیم باز خواهیم گشت.

به گفته این مقام انتظامی، سازمان راهداری در تلاش است تا پایان امشب مسیر را به منظور ترمیم مسیر هراز بازگشایی کند. ، می توانند هر دو مسیر را در طول شریان نگه دارند و در صورت شدید یا خاص بودن، جاده یک طرفه می شود.

وی تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که ناجا توانسته سال ها به ویژه از سال 1377 شورای عالی ایمنی حمل و نقل و ترافیک را با حضور بالاترین مقام اجرایی کشور تشکیل جلسه دهد. متأسفانه این نشست بین دو دولت برگزار می شود، «این اتفاق در گذشته رخ نداده است و کشور دچار مشکلاتی مانند حمل و نقل، تراکم ترافیک و فرسودگی ناوگان عمومی شده است.

در برنامه هفتم توسعه سعی کنید 49 درصد از تلفات تصادفات بکاهید.

رئیس پلیس راهور تاکید کرد: در جلسه دیروز گزارشی از وضعیت ترافیک، ترافیک، تصادفات و ایمنی وسایل نقلیه ارائه کردم و رئیس جمهور در این جلسه چند نکته را موفقیت آمیز عنوان کرد که این جلسه هر دو ماه یکبار برگزار می شود. همچنین تاکید شد که موضوع کاهش 49 درصدی مرگ و میر ناشی از حوادث در برنامه هفتم توسعه و در برنامه های سال آینده دولت لحاظ شود.

وی روز گذشته در جلسه شورای عالی ایمنی حمل و نقل و ترافیک با اشاره به اختصاص بودجه 5000 میلیارد تومانی برای رفع نقاط حادثه خیز در سطح شهر و جاده ها گفت: کیفیت و ایمنی واردکنندگان باید بسیار حساس باشد و آنها را از بین ببرند. گفت: کاملا از این موضوع حمایت می کنیم، بنابراین پلیس باید خطوط قرمز خودروسازان را در خصوص ایمنی خودروها اعلام کند، در صورت حمایت کامل از آنها و رفع موانع تولید خواهیم کرد. اگر بخواهند خودروی ناایمن را به مردم تحویل دهند، جلوی آن را می گیریم و از دادن شماره آنها خودداری می کنیم.

به گفته سردار هادیان فر، رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در تولید خودروهای داخلی کمیت مهم نیست، کیفیت مهم است، گفت: باید به وزارت صمت اطلاع رسانی شود تا بر کیفیت خودروهای مازاد بر کمیت تمرکز کند و تولید را افزایش دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم