تخریب اسناد به سبک ترامپ: توالت های کاخ سفید!بر اساس کتاب جدیدی که به زودی منتشر شد، رئیس جمهور سابق آمریکا در دوران تصدی خود در کاخ سفید از طریق توالت های کاخ سفید سعی کرده بود برخی اسناد را از بین ببرد.

شاید اکثر آمریکایی ها هرگز به توالت های کاخ سفید فکر نکرده باشند، اما اکنون، در سال 2022، باید در مورد آنها صحبت شود.

طبق کتاب آتی مگی هابرمن، کلاهبردار: ساخت دونالد ترامپ و فروپاشی آمریکا، سیفون های توالت کاخ سفید همیشه روی یک کار متمرکز نبودند. آنها همچنین توسط رئیس جمهور سابق ایالات متحده دونالد ترامپ برای از بین بردن اسنادی که آرشیو ملی تلاش می کرد به آنها دسترسی پیدا کند، استفاده شد.

جزئیات جدید در این کتاب نشان می‌دهد که کارکنان کاخ سفید گهگاه تکه‌های کاغذ پاره‌شده‌ای را پیدا می‌کنند که جلوی توالت را گرفته است و گمان می‌رود که دونالد ترامپ قصد داشته این اسناد را از بین ببرد. آرشیو ضعیف اسناد یکی از مشکلات دولت ترامپ بود و نگرانی هایی را در داخل ایالات متحده ایجاد کرد، زیرا در صورت نرسیدن اسناد به دولت بعدی می تواند باعث نگرانی جدی و واقعی شود.

لیندسی چیرونسکی، مورخ ریاست جمهوری، به واشنگتن پست گفت که قانونی برای ثبت اسناد ریاست جمهوری وجود دارد، زیرا این تنها راه برای پاسخگویی طولانی مدت رئیس جمهور است.

در همین حال ترامپ افشاگری های هبرمن را رد کرده و آنها را “کاملا اشتباه” خوانده است.

او گفت: “افسانه دیگر این است که من اسنادی را در توالت های کاخ سفید می انداختم تا آنها را از بین ببرند.” این داستان کاملاً نادرست است و توسط یک خبرنگار برای تبلیغ کتابی نوشته شده که عمدتاً جعلی است. دموکرات ها از این داستان ها فقط به عنوان یک کاتالیزور برای وضعیت وحشتناک کشور ما در دوران بایدن استفاده می کنند.

هر دو طرف از داستان خود دفاع می کنند، اما آرشیو ملی اخیراً 15 جعبه از اسناد ریاست جمهوری پادشاه ترامپ را در مارالاگو، فلوریدا کشف و به آژانس منتقل کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم