تصوری از مسیر خطرناک قربانی و قربانی؟!روزنامه خراسان: با مصدومیت محمد نادری و مشخص نبودن او به دربی، انتظار می رفت محمود فکری مدافع چپ کلاسیک را مقابل گل گهر سیرجان در ترکیب خود قرار دهد تا حداقل برای بازی آماده شود. مقابل سرخابی. و استقلال نباید از این گروه دغدغه داشته باشد. البته به گفته کارشناسان استفاده همزمان از محمد نادری و میلیک هم خیلی خوب بود و میلیک فصل گذشته بازیکنان باکیفیتی از خود به نمایش گذاشت. با این حال وقتی نادری مصدوم شد و نزدیک دربی، نیمکت میلیک همه را شوکه کرد.

بعد از بازی استقلال و برد خوب مقابل گل گهر که البته به خاطر تاکتیک محمود فکری و دستیارانش نبود که با شجاعت و شانس رشید مظهری، ملیک نیمکت نشین به دست آمد. این بازی در صفحه اینستاگرام خود در مورد نشستن خود پرسید. نه، او پیروزی مقابل گل گهر را به هم تیمی هایش تبریک گفت: بی دلیل روی نیمکت نشستن! دیروز برد خوبی داشتیم و همه هم تیمی هایم خوب کار کردند.” یک متن و سوال بسیار ساده و منطقی که سرمربی می توانست در تمرین به آن پاسخ دهد و ابهام بازیکن کرواتش را برطرف کند اما ظاهرا این پست اینستاگرامی آن را پسندیده و سرمربی آبی ها با محرومیت میلیک، در تمرین روز گذشته این تیم حاضر شد و وارد عمل شد و او را تحویل کمیته انضباطی باشگاه داد.

میلیک و شیخ دیابت که از معدود خارجی های با کیفیت و سرکش تاریخ باشگاه بودند و هستند، در دسترسی فکری به استقلال مشکل داشتند و ظاهراً ریشه مشکل را باید در جای دیگری جست و جو کرد و نه فقط در فکر. سرمربی! وقتی ایده ای در ابتدای لیگ وارد مبارزه واقعی با دیابت می شود که به اخلاق، نجابت و خویشتن داری معروف است و او را در کمیته انضباطی قرار می دهد یا حالا میلیک را برای یک پست کلی در اینستاگرام به باشگاه می دهد اگر نه، سپس بلافاصله یک علامت سوال بزرگ در ذهن ایجاد می شود.

این رفتار فکری هواداران و هواداران استقلال ما را به یاد اقدامات عجیب سرمربی سابق استقلال و مربیان و مدیران فعلی آبی ها، صمد مرفاوی و پرویز مجلسی می اندازد! مرفاوی و مجلسی در دوران مربیگری خود رفتار خوبی با بازیکنان و مربیان خارجی استقلال نداشتند و آنها را در لیست اضافه قرار ندادند و همکاری نکردند. مرفاوی; پائولو رینالدو این بازیکن پرو را که بعدها ستاره تیم ملی پرو، چیهواهوا ایتالیا و بوکا جونیورز شد را به مازاد اضافه کرد و استقلال با حذف دو دستیار خارجی خود، اریک روتم و دژونگ، عنوان قهرمانی را از دست داد. سال

درباره پرویز مجلسی می توان کتاب نوشت! ایگور پروپیچ ملقب به بمب بالکان بدون اینکه باورش شود 53 گل به ثمر رساند. او در نهایت بدون پرداخت حق الزحمه از استقلال کنار گذاشته شد و پس از آن بابت غرامت 430 هزار دلاری به باشگاه شکایت کرد و نه سرمربی و نه سرمربی به درخواست قربانی او را تعیین نکردند. .! همین ماجرا درباره گوران کورکوویچ بازیکن صربستانی استقلال نیز تکرار شد که به 50 هزار محکوم شد. عادل شهی، بازیکن مراکشی آلمانی که علیرغم اصرار مظلومی و هشدار رسانه‌ها در مورد مصدومیت قدیمی‌اش به خدمت گرفته شد، یکی دیگر از نمونه‌های کامل سرمربی فعلی استقلال بود که پس از چند دقیقه بازی نزدیک به 90 هزار و 90 هزار تیم ایرانی را از دست داد. به فیفا شکایت کرد! مظلومی پس از بردهای پیاپی در دربی سرخابی ها با نتیجه 4 بر 2 مقابل میشائیل هنکه سرمربی آلمانی در کادر فنی شکست خورد که اگر مرسی نبود نتیجه ای غیرمنتظره و تاریخی رقم می خورد!

اما شکایت فیفا از استقلال این باشگاه منجر به محکومیت او و پرداخت غرامت شد. اکنون دانسته یا ندانسته تحت تأثیر نصایح مرفاوی و ستمگر و یا اعتقاد خود به بیگانه هراسی راه خطرناکی را در پیش گرفته است که اگر رفتار خود را همانطور که گفته شد تغییر ندهد دود خواهد شد. چشم استقلال و هوادارانش ماندگار شد.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances