تلویزیون غول پیکر 100 اینچی Redmi!


در رفتنRedmi سازنده گوشی های هوشمند ارزان قیمت شیائومی است. این شرکت چند سال پیش برای اولین بار در چین قدم به عرصه تلویزیون های هوشمند گذاشت و چندین تلویزیون هوشمند را نیز معرفی کرد.

به گفته فرارو، این شرکت سری تلویزیون های هوشمند Redmi TV X2022 را در اکتبر 2021 و Redmi Smart TV X43 را در فوریه 2021 معرفی کرد. طبق گزارش‌ها، Redmi در حال برنامه‌ریزی برای عرضه یک تلویزیون هوشمند جدید در زادگاهش چین است و به نظر می‌رسد این شرکت به زودی یک تلویزیون مدرن با صفحه نمایش بزرگ 100 اینچی عرضه خواهد کرد.

تلویزیون هوشمند Max جدید این شرکت چینی را می توان در وب سایت های صدور گواهینامه های مختلف، مانند گواهی بلوتوث SIG و پایگاه داده گواهینامه 3C یافت. شماره مدل این تلویزیون هوشمند L100R8-MAX می باشد و با نام Redmi MAX 100 Inch Giant Screen TV نامگذاری شده است. لازم به ذکر است که این شرکت تلویزیون هوشمند Redmi Max 98 اینچی را در سال 2020 عرضه کرده بود، بنابراین نسخه جدید می تواند جایگزین تلویزیون 98 اینچی Redmi Max شود. این تلویزیون هوشمند 98 اینچی از کیفیت 4K پشتیبانی می کند.

از آنجایی که تلویزیون 98 اینچی ردمی مکس برای اولین بار در چین معرفی شد، می توان انتظار داشت که تلویزیون 100 اینچی ردمی هوشمند اولین تلویزیونی باشد که در چین عرضه می شود و احتمالاً ردمی مکس 100 اینچی را خواهیم خواند. شاهد پیشرفت هایی خواهیم بود. در بخش های دیداری و صوتی تلویزیون طبق گواهی بلوتوث SIG، تلویزیون 100 اینچی MAX آینده دارای بلوتوث 5.0 خواهد بود. پایگاه داده گواهی 3C در چین همچنین نشان می دهد که نرخ تازه سازی صفحه تلویزیون 60 هرتز خواهد بود.

تلویزیون

جزئیات دقیقی از ویژگی های این تلویزیون هوشمند منتشر نشده است، اما می توان برخی از ویژگی های آن را بر اساس مدل MAX که قبلا عرضه شده بود، تخمین زد. مدل 98 اینچی دارای وضوح 4K با 85% گستره رنگ NTSC و 192 ناحیه نور پس زمینه پویا بود. همچنین دارای تراشه 12 نانومتری سفارشی، 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی بود. بنابراین، مدل 100 اینچی جدید احتمالا حداقل برخی از این ویژگی ها و همچنین برخی بهبودها را خواهد داشت.

منبع: gizmochina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم