تو، من و سئو ایران: حقیقت

یک تعریف ساده برای سئو وجود دارد: برای مشتریان خود ارزش قائل شوید. کاربر ابتدا برای دریافت اطلاعات، محصول و یا پاسخ یک پرسش به گوگل مراجعه می کند. تصور کنید که کاربر به دنبال دستور پخت پیتزا باشد و این عبارت را در گوگل جستجو کند، گوگل سایت شما را در نتایج خود نمایش داده و کاربر هم شما را انتخاب می کند. زمانی که بعنوان یک کاربر عبارت مورد نظر خود را در گوگل جستجو می کنید، گوگل از میان صفحاتی که پیش از آن ایندکس (فهرست) کرده است نتایج مرتبط با جستجوی شما را پیشنهاد می دهد.

هرچقدر تعداد سایت هایی که در یک صفحه یا در کل یک دامنه لینک شده اند بیشتر باشد ارزش و اعتباری که به هریک از آنها میرسد کاهش خواهد یافت. مسولیت استفاده از این روش با خودتان است و سایت شهرام رهبری هیچ مسولیتی در قبال استفاده از این روش نمی پذریرد. حتی در این باره بیل گیتس در سال 1996 در وبلاگ شخصی خود یادداشتی با این مضمون نوشت : محتوا جایی است که من انتظار دارم درآمد زیادی از آن حاصل شود ، دقیقا مانند تلویزیون، محتوا پادشاه است.

تعداد کاربرانی که از طریق گوشی هوشمند جستجوی خود را انجام می دهند هر روز بیشتر می شود تا جایی که در برخی موضوعات ۷۰ درصد کاربران جستجوهایشان را از طریق تلفن همراه انجام می دهند. همچنین تجربه نشان داده است صفحاتی که دارای تصویر و ویدیو هستند آمار بهتری در اشتراک گذاری توسط گروه سئو تلگرامی کاربران داشته اند. در گذشته گفته می شد سایت هایی که برای موبایل بهینه هستند یا اصطلاحا طراحی سایت Responsive دارند، جایگاه بهتری در نتایج گوگل خواهند داشت ولی این موضوع هم اکنون به یک پیش فرض تبدیل شده و می توان گفت سایت هایی که این قابلیت را ندارند عملا از طرف گوگل جریمه می شوند. در این شرایط شما به سرعت رشد کرده و جایگاه بهتری در نتایج گوگل کسب می کنید.

موتورهای جستجو مانند گوگل نیز از این نوع SEO به خوبی حمایت میکنند. در این نوع سئو اگرچه تکنیکهای استفاده شده مطابق با استانداردهای گوگل نیست، اما رباتهای گوگل نمیتوانند به سادگی فریب را تشخیص دهند. خیلی از کارشناسان سئو به این موضوع اهمیت نمیدن. در این کلاس سئو هدف ما ورود شما به بازار کار است و هرآنچه که برای کسب درآمد و گرفتن پروژه به آن نیاز دارید را با آموزش ۰ تا ۱۰۰ سئو در آکادمی سئو ایران به شما یاد میدهیم. هرچقدر سهم شما از این کاربران بیشتر باشد شانس بالاتری برای فروش محصولات، ارایه خدمات یا حتی دریافت تبلیغات خواهید داشت.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گروه تلگرامی سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم