تیم بازی ذهنی در حال بهتر شدن استروزنامه فرهیختگان: استقلال دوروس در خارج از فصل لیگ برتر لیگ نهم را برد و دور دوم بازی های خانگی را به نفع پیشکسوتان به ویژه دربی پایتخت بزرگ به پایان رساند اما استقلال در فصول اخیر خوب بوده است.

به ویژه برنامه استقلال در سیرجان با حضور محسن بیاتی نیا، کارشناس فوتبال، با جوانان تماس گرفت تا این بازی را از نگاه کارشناسی بررسی کند. وی ادامه داد: اگر از هفته اول تا این بازی استقلال را بخواهیم باید به یک موضوع کاملا مشخص و ملموس نگاه کنیم تا تیم به تنهایی بهترین فوتبال را ارائه دهد و می‌خواهیم بتوانیم این گام را به جلو برداریم. او به هواداران گفت.

وی در ادامه گفت: البته می گویم بازی کردن بهتر است چرا که در این تیم نقاط ضعفی وجود ندارد و از نظر من نقاط ضعفی نیز در تیم وجود دارد که باید توسط مربیان دیده شود و اخراج شوند. هر چقدر این نیات در تیم محمود فکری کمتر شود، استقلال در جدول به تعداد انگشت شماری کاهش می یابد.»

بیاتی نیا خاطرنشان کرد: استقلال امسال نسبت به سال گذشته خط دفاعی خود را بهبود بخشیده و در قسمت آخر بازی چند امتیاز بیشتر به مهاجمان داده است اما امید است با هماهنگی بیشتر خط دفاعی خود را تقویت کنند. ” البته نباید از اعتراضات رشید مظاهری در این بازی چشم پوشی کرد و او واکنش های زیادی داشت و اجازه باز کردن در را نداشت.»

این کارشناس فوتبال به ویژه به شرایط گلگره اضافه کرد: گلگره تیمی بود که لیگ را خیلی خوب شروع کرد اما باید بدانیم هر تیمی که نامش فاش نشود در چند هفته اخیر توسط رقبای معرفی شده است. مهاجمان این تیم البته در بازی با استقلال روز خوبی را سپری نکردند و برعکس روز خوبی را در بازی استقلال پشت سر گذاشتند.

نگاه بیت نیا به استقلال خیلی زیاد است و دربی گفت: «اگر می گویید باید قبل از روحیه دربی تیم را بالا ببرید و بخت این روحیه را پایین آورده است، واقعاً مهم نیست. داربی یک بازی خاص است که استرس خاص خودش را دارد. شاید در این بازی تماشاگر نباشد اما استرس را کم می کند اما همه بازیکنان دوستان دارند با بهترین عملکردشان در این بازی هواداران خوشحال می شوند و فلسفه آنها قطعا در تمام لیگ های دیگر تفاوت ایجاد می کند. بازی ها. “

وی افزود: پرسپولیس یکی از بهترین و بهترین تیم های لیگ است و روحیه خوبی در فینال آسیا دارد. اما هر تیمی نقاط ضعف و قوت خود را دارد و استقلال اگر می‌خواهد موفق باشد، حداقل باید نقاط ضعف خود را به حداقل برساند.»

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances