جزئیاتی از لحظه دستبند زدن به قاتل شهید رنجبر قاتل حمله کرد


قاتل شهید رنجبر در یکی از شهرک های اطراف شیراز توسط نیروهای اداری دستگیر شد.

به گزارش همشهری، سرپرست استانداری فارس با بیان اینکه پس از تکرار تحقیقات درباره قتل شعبان روزی، موضوع روتین شد، گفت: متهم در شهر شیراز دستگیر شد.

دیوان عالی دادگستری افزود: تحقیقات درباره انگیزه متهم از طریق مراجع قضایی ادامه دارد و در اولین فرصت ممکن و پس از تکمیل تحقیقات با صدور فرجام خواهی و رای نهایی، متهم به مجازات قانونی محکوم خواهد شد. “

سروان علی اکبر رنجبر در جریان درگیری با آرازال و اوباش بر اثر ضربه چاقو به گردن و گردن و جراحات شدید کشته شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی فارس جزییات وصیت نامه جانشین بیدزرد شیراز را تشریح کرد و رشید ناجا به شیراز در منطقه بیدزرد اشاره کرد.

شهید علی اکبر رنجبر دومین شهید به همراه پرسنل شخصی و شجاع خود از کشف و ضبط بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر یک هفته پیش توسط قاچاقچیان بی دلیل بود.

فرمانده انتظامی فارس جزئیات اسارت و شهادت این افسر را بدون اشاره تشریح کرده و اعلام کرده است: چهارشنبه 11 بهمن ماه رنجبر دوم جانشین پاساژ بیدزرد با همراهی یک سرباز در ماموریت روزانه گشت در دو پست کابینه شیراز اصلی در کوار خواهد بود.

وی گفت: معادل یک خودروی پراید، پلیس برای کشف خودرو تردید کرد، با توقف خودروی پلیس در رستورانی، قاتل خودرویی را با خودروی پارک شده در پیاده رو کشت، ایستاد و به سمت اولین خودروی پلیس رفت. سرباز به سرباز ضربه زد و او را مجروح کرد از طرفی افسر رشید به من گفت که این صحنه در دفاع مستقیم از سربازی است که وارد دستگاه شده و خودش را مسلح کرده و حتی بدون قیچی – در حضور مردم و همچنین قوانین موجود – به مجرم تذکر می دهد و می رود. او گرفتار شد. این بمب در مقابل یک مرکز استخدام پلیس منفجر شد و حداقل دو نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

سردار حبیبی در پاسخ به این سوال که آیا مردم در صحنه حضور نداشتند، گفت: مردم در رستوران بودند و پس از دستگیری و شنیدن سر و صدا به صحنه می‌آیند، اما وقت آن است که کار انجام شود. انجام شده.” متخلف با ماشین برخورد می کند و فرار می کند.

وی در ادامه افزود: در این خصوص چه مأموران پلیس بر اساس تماس تلفنی در صحنه حضور داشته باشند و چه در حال انجام وظیفه بوده اند، گفت: تماس تلفنی ضروری نبوده است. تزلزل ماموران نیروی انتظامی در این مسیر به صورت روزمره انجام شده و روال و روال همیشه در حوزه دیده بان و اشراف منطقه رعایت شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه با اعلام مدارک و سرنخ ها، متهم با عمد و عمد برای مجروح شدن به کلانتری معرفی شد، گفت: پلیس و دلسوزان خواهان دستگیری و دستگیری هستند. مجازات فرد مجرم و برخورد قاطع با مخالفان امنیتی.

وی با بیان اینکه ناجا با افتخار می گوید مسئولان حفاظت از مردم مراقب جان آنها خواهند بود. با خانواده محترم شهید از جمله مادر، همسر و دو فرزند شهیدش نیز آشنا شدیم.

قاتل ترور لحظه ای


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم