جزئیات جدید از «خانه وحشت» در تهران; ساخت فیلم سیاه از قربانیان

[ad_1]

تحقیقات پزشکی قانونی جزئیات جدیدی از جنایات برادران سیاه پوست در خانه ترور را فاش کرد. متهم فیلم سیاه خود را برای زندانی کردن دختران در خانه ساخته است. متهم قتل مقتول را سرهنگ معرفی کرد.

به گزارش جام جم، سعید 33 ساله عصر دوشنبه به اتهام قتل یک زن و حبس هفت زن در سلول ترور در جنوب تهران بازداشت شد. مقامات به خانه او یورش بردند و کارت ملی یک دختر جوان را پیدا کردند که گمان می‌رود یکی از بازداشت‌شدگان در خانه باشد، اما بلافاصله مشخص نشد که آیا متهم او را کشته یا فرصتی برای فرار داشته است.

مقامات در حال تحقیق و بررسی هستند و دریافتند که جسد دو دختر خردسال در دو ماه گذشته در نزدیکی منزل متهم پیدا شده است و احتمال می رود هر دو توسط سعید کشته شده باشند. این دو دختر که دیروز آزاد شده بودند، مجدداً توسط پلیس و پلیس مورد بازرسی قرار گرفتند و این بار ابعاد جدیدی از فعالیت های تروریستی متهم در خانه فاش شد.

یکی از قربانیان به نام زهرا گفت: زمانی که مادرم باردار بود، پدرم خیلی تلاش کرد تا سقط جنین کند و این باعث فلج شدن من شد. پدرم مرا سربار می دانست. به دلیل نگاه های سرد پدرم و اطرافیانم دیگر نتوانستم در آن خانه بمانم و تصمیم گرفتم به ترکیه بروم. مقداری پول جمع کردم و از خانه مان در اسلامشهر به تهران فرار کردم. می خواستم با کمک یک قاچاقچی به ترکیه بروم اما به دام سعید افتادم. او مرا به خانه و خواهرش برد. سعید از من سوء استفاده جنسی کرد. صحنه هایی از این رابطه را با من فیلمبرداری کردند.

این دختر آزاده افزود: در کنار این فیلم ها بارها مرا به توهین به نظام، کشور و عتبات عالیات جلوی دوربین واداشته بود. او تهدید کرد که اگر تصمیم به فرار بگیرم با نشان دادن یک فیلم خصوصی چهره خانواده ام را خدشه دار می کند. او خود را سرهنگ معرفی کرد و افسرانی که به او توهین کردند، تعلقات سیاسی او را با من در میان گذاشتند و مرا تهدید به کشتن کردند. از ترس مجبور شدم در آن خانه زندگی کنم. سعید فیلم را از دختران دیگر و دختری که به قتل رسیده بود گرفته بود. شبی که دختر را کشت، جسد او را به دستشویی برد و چند روزی در آنجا نگه داشت و سپس به اتاقی برد و در کمد گذاشت. برای جلوگیری از بوییدن اجساد در فضا هر روز ساعت ها بخور می زدند. میترسم اگه بذارم بره منو بکشه از ترس او برای همیشه به ترکیه خواهم رفت.

دختر دیگری که آزاد شده بود می گوید: پدرم معتاد بود و من مجبور بودم همه کارهای بیرون از خانه را انجام دهم و با این پول برایش شیشه بخرم. به همین دلیل سه سال پیش از منزلمان در تهران فرار کردم و در دام سعید گرفتار شدم. از من فیلم سیاه و سفید و سیاسی هم ساختند. وقتی قربانی جدید را به خانه می آوردند، همیشه جای دختران دیگر را می گرفت. ما را در اتاق، حمام یا توالت می گذاشت تا کمتر همدیگر را ببینیم و فرصت فرار نداشته باشیم.

به گفته این دو دختر، ماموران از سعید به عنوان متهم اصلی خانه ترور بازجویی کردند. او در مقابل دو دختر آزاد شده اعتراف کرد که از آنها فیلم های سیاه گرفته و در فلش گذاشته است اما در مورد بقیه فیلم ها سکوت کرده است. آن فیلم های سیاه به این معنی بود که خود دختران به این رابطه تمایل پیدا کردند.

سعید در خصوص قصدش برای زندانی کردن زنان گفت: از زنان متنفرم و به همین دلیل آنها را مدتی در خانه خود نگه داشتم.

ماموران در جریان تحقیقات متوجه شدند متهم یک برادر دارد که سراسیمه راهی خانه شده است. او گفت: «برادرم و خواهرم زیاد اجازه نمی دادند به آنجا بروم. من از جنایاتی که او مرتکب شده بود آگاه نبودم. فقط چند بار یکی از دخترها را در خانه دیده بودم که برادرم به او گفت همسرش است. تازه بعد از دستگیری برادرم متوجه شدم که او چه جنایاتی مرتکب شده است.

محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: در حال بررسی قتل دو زن هستیم که اجساد آنها در نزدیکی یک خانه تروریستی پیدا شد. همچنین با توجه به اینکه هویت مقتول هنوز مشخص نیست، وی تحت معاینه عمومی قرار گرفت و ماموران برای بررسی پرونده دختران جوان مفقود شده در کلانتری های سراسر کشور قرار گرفتند. متهم و خواهرش نیز برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما