جنایت مقدس: جریان های طرفدار غرب بزرگترین تهدید هستند.


خبرگزاری فارس: جواد کریمی قدوسی ظهر امروز به مناسبت گرامیداشت 18 دی ماه و به مناسبت سالگرد سردار حاج قاسم سلیمانی و چهلمین شهید فخری زاده که نماز جمعه در مسجد جامع نهاوند اقامه شد، بصیرت را پاسخگوی این مراسم خواند. فتنه و افزود: اگر این امر محقق شود، طمع اهل دنیا از آن قطع می شود.

وی با بیان اینکه عدم بصیرت منجر به ظهور مجدد عاشورا و ریشه کن شدن اسلام و شعار و در نهایت منجر به فتنه و نابسامانی در جامعه می شود، گفت: به بزرگترین شکست جهان اسلام تبدیل شده است. جلوی راست

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای اجرای طرح بصیرت صبر لازم است، افزود: برای موفقیت طرح بصیرت صبر لازم است و این عظمت مردم ایران است. در 9 ژانویه فاش شد.

وی با بیان اینکه در فتنه سال 88 دشمنان تلاش کردند اسلام را به طور کامل نابود کنند، افزود: در این حادثه صحبتی از درگیری سیاسی و اختلافات فرقه ای نشد، بلکه برای همیشه دشمنان دین را در کشور متحد کردند. البته آنها راه درازی در پیش دارند.»

کریمی قدوسی با بیان اینکه دشمن از دیرباز برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی کرده و به دنبال فرصت لازم برای رسیدن به آن است، افزود: است.

وی با اشاره به اینکه اشرافیت و میل به سعادت اساس مصیبت سال 88 بود که تنها در 9 دی قابل علاج بود، افزود: انقلاب اسلامی خانواده های قدرت و ثروت را نابود کرد، این موارد از بین رفت اما متأسفانه بعد از مدتی زمانی که باندهای قدرت و ثروت دور هم جمع شدند و نفوذ آنها فراهم شد.

عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی جریان غرب گرا را یکی از معضلات نظام اسلامی خواند و افزود: ایشان همواره خطر را گوشزد می کردند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: بر اساس اسناد موجود در سایت من، رهبران شورشیان با سرویس های خارجی در ارتباط بوده و با ناتو در ارتباط بوده اند.

قدوسی با اشاره به اینکه مردم بدانند که برجام مشکلات آنها را حل نمی کند، گفت.

کریمی قدوسی به انتخابات پیش رو در سال 1400 اشاره کرد و افزود: در سال 1400 که مرحله دوم انقلاب آغاز شد، این افراد باید همه ضررها را جبران می کردند و بهترین نمونه یک سیاستمدار مصمم و انقلابی را انتخاب می کردند.

وی با بیان اینکه تا مردم از اولیای الهی پیروی نکنند مشکل حل نمی شود، افزود: باید با افزایش بینش و انتخاب مسیر صحیح، مسیر توسعه کشور را هموار کنیم.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances