حمله روسیه روشنگر کمپین ترامپ برای فشار بر اوکراین است.رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار در فلوریدا، اورلاندو، در ماه فوریه سخنرانی می کند. 26.

چاندان خانا / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

چاندان خانا / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار در فلوریدا، اورلاندو، در ماه فوریه سخنرانی می کند. 26.

چاندان خانا / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یک تماس “عالی”، اینطور نبود.

در آن زمان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، کمک میلیون ها دلاری به دفاع اوکراین را مسدود می کرد، زیرا از رئیس جمهور خود، ولادیمیر زلنسکی، می خواست درباره جو بایدن، رقیب بالقوه ترامپ در سال 2020، و پسرش، هانتر بایدن، تحقیق کند.

در این تماس 2019، ترامپ متهم شد. اما سنا او را تبرئه کرد و او این جنجال را به عنوان یک کار ضربه خورده با انگیزه سیاسی رد کرد – و پایه و اساس آن ادامه یافت.

اکنون، با تهاجم وحشیانه روسیه به اوکراین و تحسین جهانی زلنسکی به عنوان قهرمان عزم خود، این تماس کاملاً متفاوت است.

شواهد زیادی وجود دارد که ترامپ در این مورد اشتباه کرده است. [Ukraine] و از بسیاری جهات، ما اتحاد ناتو را تضعیف کرده‌ایم و موقعیت زلنسکی را در چشم روسیه و پوتین تضعیف کرده‌ایم.»

ترامپ موضع خود را در قبال جنگ در اوکراین تغییر داده است. اندکی قبل از اینکه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور حمله را صادر کند، ترامپ پوتین را “باهوش” و “عاقل” خواند، زیرا پوتین بخش هایی از اوکراین را “آزاد” اعلام کرده بود.

پس از شروع حمله، ترامپ با بیان اینکه پوتین “باهوش” است، از خود دفاع کرد، سپس بایدن را “ضعیف” خواند و کشورهای ناتو را “نه چندان باهوش” خواند.

ترامپ در کنفرانس کنش سیاسی محافظه‌کاران خطاب به جمعیت گفت: «مشکل این نیست که پوتین باهوش است – که مطمئناً همینطور است.» اما مشکل واقعی این است که رهبران ما گنگ، گنگ هستند.

در حالی که صحنه های جنگ و مرگ در اوکراین به دست روسیه تا پایان روز روی صفحه های تلویزیونی در سراسر جهان دیده می شود، ترامپ لحن خود را تغییر داده است.

او در روزهای اخیر آنچه را که در آنجا اتفاق می‌افتد «هولوکاست» نامیده است. او بارها گفته بود که اگر رئیس جمهور بود هرگز جنگ نمی شد. و حتی از آمریکا خواست که به روسیه حمله کند، اما با منفجر کردن هواپیماهای آمریکایی با پرچم چین به او نشان دهد که در واقع چین است.

ترامپ روز شنبه در نیواورلئان به اهداکنندگان جمهوری خواه در نیواورلئان گفت: «و سپس می گوییم چین این کار را انجام داد». واشنگتن پست. “ما این کار را نکردیم – چین این کار را کرد” و سپس آنها شروع به دعوا کردند و ما عقب می نشینیم و تماشا می کنیم.”

این همان راه حل آماتوری ساده ای است که ترامپ در طول زندگی سیاسی خود از آن استفاده کرده است، که در دنیای پیچیده غیرعملی است.


معترضان طرفدار اوکراین روز دوشنبه مقابل سفارت روسیه در واشنگتن تظاهرات کردند.

کوین دیتش / گتی ایماژ


زیرنویس ها را پنهان کنید

تغییر عنوان

کوین دیتش / گتی ایماژ

استفان هیز، سردبیر نشریه محافظه‌کار The Dispatch، می‌گوید: «من فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم ترامپ طرف اشتباهی دارد. فکر نمی‌کنم او بتواند بسیاری از مردم را به موضع طرفدار پوتین بازگرداند. در هر صورت، ما می‌توانیم خصومت با پوتین و تشدید این حمله وحشیانه را ببینیم. از راه‌های بسیار مهمی. همانطور که واضح تر و واضح تر می شود که پوتین واقعاً چه می کند.”

برخلاف مسائل دیگر، از مدیکر گرفته تا تجارت، که در آن ترامپ جمهوری خواهان را به نظر خود آورده است، او برای پیشبرد موضع خود در قبال پوتین و اوکراین تلاش کرده است.

هیز گفت: «فکر می‌کنم این شرایطی است که برای ترامپ دشوار خواهد بود که این پایگاه را گرد هم بیاورد». و این احتمالاً یکی از دلایلی است که ما شروع به مشاهده نرم شدن آن کرده ایم.

رویکرد ترامپ به جهان در معرض آزمون است.

به سختی می توان گفت که آیا این موضوع برای رای دهندگان جمهوری خواه تفاوتی ایجاد می کند، زیرا ترامپ به شدت در حال دستکاری در انتخابات ریاست جمهوری 2024 است.

میدن گفت: “من فکر می کنم این یک تهدید است.” اما اگر سوال این است که رای دهندگان اصلی جمهوریخواه ما در مورد امنیت ملی و سیاست خارجی یا تهدید روسیه چقدر فعال هستند؟ هارمونی است.”

جنگ های فرهنگی، کاهش مالیات، و تمایل دولت برای کاهش آن واقعاً کلید اتحاد حزب جمهوری خواه در حال حاضر به نظر می رسد. هیز گفت، اما اگر نوع توجهی که اوکراین به آن می شود، همه چیز می تواند تغییر کند.

“در نهایت واقعیت مهم است، درست است؟” آنها گفتند. “اگر ما فقط به نوع فاجعه‌ای نگاه کنیم که مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد، آن‌گاه همه چیز تغییر می‌کند. اوضاع در کشور ما مدام تغییر می‌کند. و من فکر می‌کنم مردم آن را تغییر خواهند داد. ما از آن حمایت نخواهیم کرد.”

با این حال، تعداد کمی از جمهوری خواهان از ترامپ خواسته اند که با روسیه ملایم باشد و موضع نرم اولیه خود را در قبال پوتین اتخاذ کند. در عوض، او علیه پوتین صحبت می کند و بایدن را به ارائه نادرست پاسخ متهم می کند.

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور سابق ترامپ، روز جمعه در سخنرانی خود در جمع اهداکنندگان حزب جمهوری‌خواه به ترامپ شلیک کرد.

پنس گفت در مهمانی جایی برای عذرخواهی پوتین وجود ندارد. فقط برای قهرمانان آزادی جا هست.»

او همچنین ناتو را که ترامپ بارها از آن انتقاد کرده است، تمجید کرد.

اگر دوستان ما در اروپای شرقی در ناتو نبودند، امروز کجا بودند؟ پنس گفت. اگر ناتو مرزهای استقلال را گسترش نمی داد، تانک های روسی امروز کجا بودند؟

میدن می گوید مشکل این است که این نوع پیام ها بارها و بارها در حزب جمهوری خواه داده نمی شود و به وضوح انجام می شود.

میدن گفت: «نکته هر نوع پاسخی به ترامپ در حزب جمهوری خواه این است که این تلاش ها هرگز گسترده نبوده است. آنها هرگز واقعاً جان سالم به در نبرده‌اند. آنها هرگز روشمند نبوده‌اند. آنها همیشه فقط تأمل کرده‌اند. و به همین دلیل است که او هنوز هم تسلط قوی بر تجهیزات حزب دارد.»

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel