خبرنگار ایرانشهر: مردم برای خرید نان باید مهمانی بگیرند!عبدالناصر درخشان نماینده مردم ایران و سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه گفت: مشکل دیگر این است که مردم ایران باید پارتی داشته باشند تا از فلانی نان بخرند. نانوایی ؛ ” قیمت یک قرص نان به 10 هزار تومان رسیده و شاهد صف های طولانی در نانوایی ها هستیم.

به گزارش شفقنا، نماینده مردم و سربازان ایران در مجلس شورای اسلامی با امتناع از آوردن آرد به ایران به دلیل افزایش قیمت توسط شرکت های حمل و نقل، افزود: عدم مدیریت در مجتمع های محلی و منطقه ای به همین دلیل بسیاری از مردم روی یک نان درست کن قیمت 10 هزار تومان

عبدالنصیر درخشان در خصوص وضعیت مناطق عقب مانده سیستان و بلوچستان گفت: در زیرساخت های استان سیستان و بلوچستان مشکلات زیادی وجود دارد، نه حتی پل، از دولت و متولیان امر می خواهم برای این جاده فکری کنند. اما تمام راه های روستایی در اثر سیل ویران شده است و ما تماشاگر هستیم.

وی افزود: از سوی دیگر در دلگان قطب تولیدات کشاورزی منطقه سیل همه زمین ها و محصولات کشاورزی را از بین برده است و باید کشاورزان را به کشاورزی و کشاورزی تشویق کنیم اما دولت توجهی ندارد. ” این امر منجر به بی انگیزگی کشاورزان می شود که تبعات جبران ناپذیری دارد و برای جبران خسارت سیل هزار میلیارد تومان وام در نظر گرفته شده است و این در حال حاضر فقط یک شعار است و باید اجرایی شود. .

نماینده مردم ایران و یک سرباز در مجلس با اشاره به قیمت نان در این منطقه گفت: مشکل دیگر این است که باید در ایران جمعی باشند تا نان را از نانوایی بخرند. قیمت یک قرص نان به 10 هزار تومان رسیده و شاهد صف های طولانی در نانوایی ها هستیم.

درخشان خاطرنشان کرد: شرکت های حمل و نقل به دلیل افزایش هزینه های حمل و نقل از آوردن آرد به حوزه خودداری می کنند و این به دلیل عدم مدیریت در مجتمع های محلی و منطقه ای است. انتظار داریم دولت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشد چرا که نان حداقل نیاز و تغذیه هر فرد است و درست نیست که مردم از حداقل غذا هم محروم باشند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances