خبرنگار: چوب را گرفتیم و عده ای کارشان را کردند!یکی از اعضای هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ما اینقدر می ترسیم که فضای رسانه ای بی احترامی کنیم یعنی ما پول می دهیم؛ مجلس می گوید چرا پرداخت می کنیم، این موضوع را دور از دسترس قرار دهید. دولت و قوه قضائیه حقوق می دهند، کاری روی زمین باقی نمی ماند، در ضمن انشالله مجلس اجازه رای مجدد به این موضوع را نمی دهد چون قانون این کار را الزامی کرده است، اما هنوز چیزی تصویب نشده است و ما تنها به 23 نفر اجازه نشستن داده اند.

به گزارش راه آرمان؛ حسین جلالی با اشاره به طرح ساماندهی فضای مجازی درباره «حمایت از حقوق مصرف‌کننده در فضای مجازی»، گفت: متاسفانه شنیده‌ایم که برخی از نمایندگان می‌گویند دو سال اخیر نمایندگی ماست و خواهان رأی‌گیری در این حوزه هستیم و چون رای دهندگان حاضرند این پروژه مهم را به قربانگاه و قربانگاه ببرند، یعنی منافع شخصی را بر منافع ملی ترجیح دهند!

حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی با اشاره به طرح ساماندهی فضای مجازی گفت: است. همان مسیری که در ماده 85 آمده است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس به جمعی از خبرگان که نماینده مجلس هستند رای داده است که بنشینند و نسبت به ساماندهی این مکان و ارسال مصوبه به شورای نگهبان اقدام کنند. 280 نماینده خبره و غیرکارشناس می خواهند رای بدهند، بهتر است یا 23 کارشناس درباره این موضوع بحث می کنند؟

عده ای در مجلس حاضر نیستند برای منافع ملی پول بدهند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: چرا الان باید این هزینه را پرداخت کنیم؟ دولت و قوه قضائیه باید این هزینه را بپردازند و فرقی نمی کند که این موضوع به نفع کشور است یا خیر!

وی با اشاره به فضای رسانه ای از این پروژه گفت: باید ببینیم کشورهای دیگر با فضای مجازی خود چه کرده اند. آیا این مکان قانونی برای آنها دارد یا خیر؟ ما هیچ حامی فضای مجازی نداریم و برخی می توانند به صورت ناشناس با تعداد زیادی فالوور در این فضا فعالیت کنند. وقتی وارد یک فروشگاه می شویم، آن فروشگاه مجوز دارد. پس فضای مجازی ما نباید گمنام باشد.

جلالی افزود: قبلا اگر تصویر حاج قاسم را در اینستاگرام می گذاشتیم این شبکه اجتماعی حساب شخصی را مسدود می کرد و اکنون واتس اپ ما را از دسترس خارج می کند در حالی که امکانات، پول، پهنای باند، اینترنت پرسرعت و غیره متعلق به ماست. اما آزادی ما محدود است.

پیام رسان داخلی باید تقویت شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تقویت پیام رسان های داخلی ضروری است، گفت: نمی توانیم همه امکانات را در اختیار خارجی ها قرار دهیم و باید پیام رسان های ملی را نیز تقویت کنیم.

یکی از اعضای هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ما اینقدر می ترسیم که فضای رسانه ای بی احترامی کنیم یعنی ما پول می دهیم؛ مجلس می گوید چرا پرداخت می کنیم، این موضوع را دور از دسترس قرار دهید. دولت و قوه قضائیه پرداخت می کنند.

وی تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است. همچنین انشالله این مجلس اجازه رای مجدد به این موضوع را نمی دهد زیرا قانون این اجازه را به ما نمی دهد. این در حالی است که هنوز چیزی تصویب نشده و تنها به 23 نفر اجازه نشستن داده ایم. هر کاری که برای اضافه و کم کردن این طرح لازم است انجام دهید.

جلالی افزود: ما هیزم گرفته ایم و عده ای کار خود را کرده اند، این در حالی است که هنوز کاری نکرده ایم و فقط گفته ایم که باید فضای مجازی را ساماندهی کنیم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: 23 نفر از اعضای کمیسیون رای دادند که فضای مجازی را از نظر پیام رسان داخلی، پیام رسان خارجی، نمایندگی، کنترل مرزهای داخلی، امنیت داخلی و خارجی مدیریت کنیم. داده شده مصلحت کشور و مصلحت مردم.

یکی از اعضای هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهایی که سرعت اینترنت کم شده یا عده ای واتس اپ را مسدود کرده اند. می گوید به خاطر این طرح است.

برخی نمایندگان مجلس منافع شخصی و صندوق رای را بر منافع ملی ترجیح می دهند.

“متاسفانه شنیده ام که برخی از اعضای مجمع می گویند این دو سال اخیر نمایندگی ماست و می خواهیم در این حوزه رای دهیم. آماده هستیم. محراب برای رای دادن؛ یعنی اولویت دادن به منافع شخصی بر منافع ملی!

جلالی گفت: ما باید از حقوق شهروندان دفاع کنیم و اجازه ندهیم بیگانگان اطلاعات شهروندان ما را بدزدند و مبادلات مالی و حساب های مالی آنها را خالی نکنیم. اداره فرهنگ هم در جمعیت و هم در فضای مجازی کار کند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرادی ندارد.

رای مجدد به این لایحه خلاف قانون و آیین نامه داخلی مجلس است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بر این طرح ثابت قدم هستیم و رأی من دفاع از حقوق شهروندی در فضای مجازی است و بر این امر ثابت قدم هستم و معتقدم، هستم و نخواهم بود. باشد. من از هر محیط رسانه ای و تهدیدی می ترسم.”

وی خاطرنشان کرد: نمی دانم امسال این طرح در مجلس مطرح می شود یا نه و احتمالا سال آینده و بعد از خرداد مطرح می شود و این طرح نیاز به رونمایی دارد. البته ما رای مجدد خلاف قانون و ضوابط داخلی را مد نظر داریم و نامه ای در این زمینه تنظیم شده که آن را ارسال کرده ایم که محیط زیست را تحت تاثیر قرار داده است اما انشاالله بر این موضوع فائق خواهیم آمد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances