خرید ملک در استانبول مشاور املاک استانبول فروش آپارتمان و خانه و ملک ترکیه هلپر

بدیهی است که خانه‌های درون شهر نسبت به خانه‌هایی که در اطراف شهر ساخته می‌شوند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. اگر قصد شما خرید خانه در استانبول با ۱۰۰ هزار لیر است، بهتر است در حومه شهر به دنبال آن بگردید. البته گفتنی است که شما می‌توانید با پایین آوردن متراژ نیز چنین خانه‌ای را در محله‌های داخلی استانبول خریداری نمایید. در انتها باید گفت اگرچه قیمت ملک در محله های استانبول در طی چند سال گذشته افزایش داشته است اما همچنان محلی امن برای سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت، مهاجرت و زندگی به شمار می‌رود. زیبایی چشم‌نواز محله‌های شهر استانبول می‌تواند دلیلی موجه برای شروع یک زندگی زیبا در این شهر رویایی باشد.

  • چراکه شما با در اختیار داشتن هر مقدار سرمایه می‌توانید این کار را انجام دهید.
  • تمام تلاش گروه مشاوران پرشیا هومز خریدی ایمن و مطمئن با صرف کمترین هزینه برای شماست.
  • در این مقاله از خرید ملک در ترکیه و به طور خاص از خرید ملک در محله‌های استانبول گفتیم.
  • استانبول به دلیل وجود جاذبه های زیاد و توریستی بودن آن همواره گزینه اول در شهرهای ترکیه برای خرید ملک بوده است.
  • همچنین به این مورد کلیدی توجه داشته باشید که منطقه ماسلاک دارای وسایل نقلیه عمومی مختلف و متعددی است.
  • بسیاری از ایرانی‌ها برای خرید ملک در ترکیه و گرفتن اقامت این کشور اقدام می‌کنند و جمعیت ایرانیان در ترکیه رو به افزایش است.

درنتیجه توسط این مشاورین خبره و کاربلد و باتوجه‌به قیمت ملک ارزان در استانبول اقدام به خرید یکی از این آپارتمان‌ها و خانه‌های کوچک نمایید. برای خرید یک‌خانه در ترکیه بایستی ابتدا شهری را که می‌خواهید در آنجا خانه بخرید، را انتخاب نمایید، خرید ملک در ترکیه سپس هزینه و سرمایه‌ای که در دست دارید، را برآورد نموده و بهترین گزینه مطابق با آن را با کمک مشاورین املاک خریداری نمایید. اقامت در استانبول هزینه‌ای بیشتری در مقابل شهرهای دیگر ترکیه دارد و این موضوع به دلیل توریستی بودن این شهر است.

قیمت آپارتمان در مناطقی مانند بشیکتاش استانبول و بیبک از سایر نقاط این شهر گران‌تر است. همچنین آپارتمان‌هایی که در مرکز شهر هستند یا به مناطق تفریحی نزدیک هستند معمولاً گران‌تر هستند. معمولاً آپارتمان‌های حومه شهر قیمت نسبتاً کمتر نسبت به این آپارتمان‌ها دارند. همچنین آپارتمان‌های کنار دریا نیز قیمت متفاوتی با آپارتمان‌های دیگر دارند و بسته به نوع امکانات آن می‌تواند از یک آپارتمان شهری گران‌تر یا ارزان‌تر باشد. ترکیه به طور همزمان از زیبایی طبیعی و مدرنیته برخوردار است و استانبول از زیباترین شهرها است. استانبول توسط دریای مرمره و دریای سیاه احاطه شده است و داشتن منظره خارق‌العاده از دریا را ممکن می‌سازد.

خرید خانه در میدان تقسیم استانبول

پس از مرگ پسر سلطان سلیمان، او نام این منطقه را به یاد پسرش جهانگیر گذاشت و از آن زمان تا کنون به همین نام خاونده می‌شود. آپارتمان‌های زیادی از محله جهانگیر وجود دارند که شما می‌توانید مناظر زیبای تنگه بسفر را مشاهده کنید. از محله جهانگیر تا خیابان استقلال و میدان تقسیم در حدود 10 دقیقه پیاده روی فاصله است.

هزینه درمانی بیمارستان‌های خصوصی ترکیه و بیمارستان‌های دولتی برای کسانی که بیمه ندارند، نسبتاً گران هستند، اما نسبت به کشورهایی مانند کانادا و آمریکا ارزان‌تر است. بهترین شهر ترکیه برای خرید خانه با توجه به امکانات شهری و زیرساخت های حمل و نقل عمومی شهر استانبول می باشد و رشد قیمت خانه در این شهر بسیار بیشتر از سایر شهرهای دیگر است. اگر قصد خرید خانه ویلایی ارزان قیمت در استانبول دارید بهترین محل برای شما مرکز شهر هست.

خرید ملک در ترکیه به عنوان سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک آن‌هم در شهر استانبول، می‌تواند برای هرکسی یک رؤیا باشد. چراکه شما با در اختیار داشتن هر مقدار سرمایه می‌توانید این کار را انجام دهید. به همین مناسبت ما در این مقاله از خرید ملک ارزان در استانبول بیشتر خواهیم گفت. شرایط خرید ملک در ترکیه برای ایرانیان آنقدر ساده است که برخی از افراد می‌گویند که خرید خانه در ترکیه با 100 میلیون تومان هم ممکن است. البته در شرایطی خاص این مسئله حقیقت دارد و با 100 میلیون تومان هم می‌توانید خانه بخرید. در ادامه به قیمت خرید خانه در شهرهای مختلف ترکیه و خرید ملک ارزان در ترکیه خواهیم پرداخت.

بهترین منطقه ترکیه برای خرید خانه به طور قطع استانبول است؛ که قبلا هم در مقاله بهترین شهر ترکیه برای خرید خانه  به این مورد اشاره شد. بله راه دیگری وجود دارد و آن هم این است ملکی خریداری شود با ارزش کمتر  از 400 هزار دلار که شخص برای دریافت پاسپورت موظف است 5 سال در خاک ترکیه بماند و در این مدت می‌تواند حداکثر 3 ماه از خاک ترکیه خارج شود. طبق آمار سال‌های اخیر، کشور ترکیه با سهولت قوانین تجاری، مشکلات زیادی را از سد راه سرمایه گذاران خارجی برداشته است.

بر این اساس خرید خانه در استانبول با هدف دریافت اقامت، باید با حداقل مبلغ ۷۵ هزار دلار صورت بگیرد. شهر استانبول واقع در شمال غربی ترکیه، شهر اوراسیایی زیبای ترکیه است. جمعیت آن طبق آخرین خرید خانه در ترکیه سرشماری جمعیت ترکیه در انتهای سال 2022، برابر با ۱۵ میلیون و ۹۰۷ هزار و ۹۵۱ نفر است و پیش بینی میشود جمعیت این شهر در انتهای سال 2023 به ۱۶ میلیون و ۶۷ هزار و سی و یک نفر برسد.

ساخت و ساز های زیاد در سالهای اخیر، باعث شده که منطقه اسنیورت استانبول سر زبان ها بیفتد. این منطقه بین بیوک چکمجه و کوچوک چکمجه واقع شده است و بعنوان ارزانترین منطقه استانبول شناخته می شود که  بسیاری از مهاجران در آن زندگی می کنند. در قسمت اروپایی، منطقه زیتون بورنو استانبول در مجاورت دریای مرمره و همسایگی منطقه باکرکوی و فاتیح قرار دارد. بی اوغلو با داشتن مراکز قدیمی چون برج گالاتا، موزه هنرمندان، موزه پرا و پارک تقسیم گزی، جزء مناطق معروف در قسمت اروپایی است. این شهر بزرگ‌ترین و معتبرترین مرکز مالی و فرهنگی تركيه است که با توجه به رشد چشمگیر اقتصادی و فرصت های زیاد، همواره کانون توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی جهان بوده است.

خرید ملک در استانبول

در استانبول منطقه بشیکتاش بهترین منطقه برای خرید ملک در استانبول است. در منطقه بشیکتاش محله bebek ببک قرار دارد که در مجاورت تنگه بسفر واقع شده است. محله ببک بهترین و گرانترین محله استانبول از لحاظ خرید خانه در استانبول محسوب میشود.

همچنین خرید ملک در این منطقه بسیار به‌صرفه می‌باشد چرا که این محله به دلیل نزدیکی به فرودگاه جدید از ارزش اقتصادی خوبی برخوردار می‌باشد. برای ادامه در مورد قیمت ملک در محله های استانبول در ادامه مقاله با ما باشید. اگر به شهر استانبول سفرکرده باشید حتماً می‌دانید که منطقه باکرکوی بازارهای متعددی دارد و خرید از مراکز این منطقه مقرون‌به‌صرفه است. بازارهای هفتگی، پاساژها و مجتمع‌های تجاری متعدد از جمله جاذبه‌های این منطقه هستند. گفتنی است که پتانسیل‌های دیگری چون آکواریوم استانبول، عمارت دریایی آتاتورک و میدان آزادی از دیگر پتانسیل‌هایی هستند که افراد را به این منطقه می‌کشانند.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما