داشان به ژیرو پاسخ داد. بنزما باید توپ طلا را ببرد

[ad_1]

کد خبر: 1791074/29

زمان: 14:23
1400/08/18

هدیه: 1068

سرمربی فرانسوی از بازگشت کریم بنزما به تیم ملی دفاع کرد و به اظهارات اولیویه ژیرو پاسخ داد. او کریم را هم واجد شرایط توپ طلا می دانست.

به گزارش “ورزش سه”، بذر اختلاف بین کریم بنزما و اولیویا ژیرو (که خود را با ماشین فرمول یک و ماشین کارتینگ ژیرو مقایسه می کرد) کاشته شد. مصاحبه اخیر دو مهاجم فرانسوی با یک مهاجم تیم فوتبال میلان ثابت می کند که همچنان ابهام بین دو طرف وجود دارد.

ژیرو در مصاحبه با مجله اکیپ درباره بازگشت بنزما صحبت کرد:من هم مثل همه بازیکنانی که سرمربی تیم ملی دعوت کرده بودند، از این موضوع مطلع بودم. این تصمیم او بود که بنزما را دعوت کند. من می توانم او را درک کنم. به گفته خودش من هستم که می خواهم اول به من بگویم که بنزما را دعوت کرده اما ای کاش زودتر به من تذکر می داد. من هم این فرصت را پیدا کردم که با او (دشان) در این مورد در تیم ملی صحبت کنم.»

ژیرو ادامه داد:بازگشت بنزما تعادل تاکتیکی تیم ما را بر هم زد و سبک بازی ما را تغییر داد. من این را به عنوان یک واقعیت عینی می گویم، نه از روی خصومت یا نفرت نسبت به کریم. با بازگشت او اتفاقات زیادی افتاد و گل های زیادی به ثمر رساند. من هیچ وقت با او مشکلی نداشتم. او خیلی تغییر کرده و بالغ تر شده است. این در حالی است که ما هر روز در کمپ تیم ملی با هم غذا می خوریم.

دیدیه دشان سرمربی فرانسه در واکنش به اظهارات اخیر ژیرو در دفاع از تصمیم برای دعوت بنزما گفت:مهمترین چیز برای من صحبت های مستقیم و واضحی بود که با بازیکنان در مورد آن داشتم و ژیرو خودش می دانست که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم.

دشان پاسخ ژیرو را داد که بعد از فینال لیگ اروپا او را به تیم ملی دعوت نکرد.

دشان همچنین درباره کیفیت کرم توپ طلا گفت:توپ طلا یک جایزه معتبر است و هر کاری که بنزما در طول سال برای رئال مادرید و تیم ملی انجام داده است، امیدوارم او برنده شود.» من این را نمی گویم چون مربی کریم و بازیکن فرانسوی هستم، معتقدم. که او واقعاً لیاقتش را دارد.”

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما