در اینجا چهار موردی که در دندانپزشک باید به آن توجه کنید، آورده شده است!دندان ها اعضای مهم بدن هستند. یعنی اگر دندانی خراشیده شود مانند سایر سلول های پوست تکثیر و ترمیم نمی شود.

به گزارش گاردین، دندانپزشکان به ما کمک می کنند تا اولین مراحل هضم را پیدا کنیم. اگر سلامت خود دندان مهم نباشد، خطر ابتلا به کرونا وجود دارد. در گذشته اگر دندانپزشکان بد بودند فقط باید به دندانپزشک مراجعه می کردیم و هزینه ها را می پرداختیم نه ارزان. اگرچه کروناویروس می تواند توسط دندانپزشکان (اعم از خصوصی و عمومی) برای درمان درمان شود، اما این ویروس کشنده نیست. از این رو با گام های صحیح برای مراقبت از دندانپزشکان، با نیاز به دندانپزشکی در این روزهای اپیدمیولوژی آشنا می شویم.

. تغذیه سالم

ویتامین D، کلسیم و پتاسیم برای تضمین سلامت بدن از جمله دندان ها ضروری هستند. تغذیه نقش مهمی در تامین ویتامین ها دارد. بنابراین، این مواد مغذی باید در برنامه غذایی روزانه ما گنجانده شوند. همچنین بهتر است سعی شود از خوردن و آشامیدن غذاهای شیرین و شیرین خودداری شود. یک اسب فقیر بهتر از بی اسبی است. با ورزش، ویتامین ها و مواد معدنی بیشتر توسط استخوان های بدن از جمله دندان ها جذب می شوند. لطفا مراحل انجام شده توسط دندانپزشک (همانطور که در زیر ذکر شده است) را دنبال کنید. (روزانه 1 تا 2 بار در روز)

. نخ دندان

فاصله بین دندان ها و لثه ها به منظور بیرون راندن بدن خارجی مانند ذرات غذا بین دندان ها است. اگر دندان های شما در فاصله ای از یکدیگر قرار دارند که غذا نمی گیرند، از این محصولات استفاده نکنید. غذا بین دندان ها گیر می کند و باعث بوی بد دهان می شود.به مرور زمان پوسیدگی دندان باعث ایجاد دندان های مجاور می شود. بهتر است غذای بین دندان هایتان با ناخن های دست یا دندان های خارجی بیرون بیاید.

. نوع مسواک مورد نیاز

بهترین نوع مسواک، مسواک نرمی است که به مرور زمان دندان قروچه می کند و بین آنها دعوا نمی شود. بهتر است از مسواک هایی استفاده کنید که اطراف آن برس لاتکس نباشد. به دلیل محتوای لاتکس بره. از خمیر دندان هایی استفاده کنید که دندان های محکم و جویدنی ندارند.

. محلول بعد از مسواک زدن

می توانید از خمیردندان، محلول آب و نمک یا خمیر دندان نرم شده استفاده کنید تا خمیر دندان روی دندان و خمیر دندان شیرین بماند و باعث شلی خمیر دندان نشود. مراقب باشید از محلول های شرکتی استفاده کنید که شیرین نیستند و متناسب با مصرف روزانه مصرف می شوند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم