در کبک، افرادی که از واکسینه شدن برای کووید خودداری می کنند با جریمه های مالی روبرو می شوند.در 2 ژانویه، زنی در یک فروشگاه بسته در یک مرکز خرید در مونترال قدم می زند.

مطبوعات کانادا از طریق گراهام هیوز / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

مطبوعات کانادا از طریق گراهام هیوز / AP


در 2 ژانویه، زنی در یک فروشگاه بسته در یک مرکز خرید در مونترال قدم می زند.

مطبوعات کانادا از طریق گراهام هیوز / AP

مونترال – نخست‌وزیر استان کبک کانادایی فرانسوی‌زبان روز سه‌شنبه اعلام کرد که ساکنان بزرگسالی که از واکسینه شدن علیه کووید-۱۹ خودداری کنند، با جریمه‌های مالی مواجه خواهند شد.

نخست وزیر فرانسوا لگو گفت عدم واکسیناسیون بر سیستم مراقبت های بهداشتی تأثیر می گذارد و همه کبکی ها نباید هزینه آن را بپردازند.

او گفت که این اتهامات فقط برای افرادی اعمال می شود که واجد شرایط دریافت مزایای پزشکی نیستند. این اولین باری است که دولت کانادا برای افرادی که از واکسینه شدن علیه کووید-۱۹ خودداری می‌کنند، مجازات مالی اعلام می‌کند.

Legault گفت که میزان جریمه مشخص نشده است، اما “قابل توجه” خواهد بود. جزئیات بیشتر در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

او گفت که حدود 10 درصد از بزرگسالان در کبک واکسینه نشده اند، اما حدود 50 درصد از بیماران فشار خون بالا را تشکیل می دهند.

Legault گفت: “کسانی که از مصرف اولین دوز خود در هفته آینده امتناع می ورزند، باید سهم جدیدی در سلامت داشته باشند.”

“اکثر مردم می پرسند که آیا این عواقب خواهد داشت یا خیر… این مسئله انصاف برای 90 درصد مردم است که فداکاری هایی کرده اند. ما مدیون آنها هستیم.”

کبک پیشتر از ساعت 10 شب تا 5 صبح منع رفت و آمد را اعلام کرده بود. مقامات گفتند که به محض بهبود وضعیت تعطیل خواهد شد.

62 مورد دیگر مرگ ناشی از کروناویروس جدید در کبک ثبت شده است که تعداد کل افراد کشته شده بر اثر کووید-19 در این استان را به 12028 نفر رساند که بالاترین رقم در کانادا است.

در یونان، افراد بالای 60 سال در صورتی که اولین شغل خود را تا 16 ژانویه دریافت کنند یا هر ماه واکسینه نشوند، 100 یورو (113) جریمه می شوند. وزیر بهداشت اتریش ماه گذشته اعلام کرد که دولت قصد دارد تا 3600 یورو (حدود 4000 دلار) را برای افرادی که واکسن کرونا را نقض می کنند، اعمال کند، واکسن که قرار است در ماه فوریه برای همه ساکنان 14 سال به بالا معرفی شود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances