دستورالعمل 7 پین برای از بین بردن رطوبت و رطوبت


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویراستاران مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

با رعایت چند نکته ساده از خیس شدن خودداری کنید. یکی از بدترین کارهایی که هنگام بازگشت از تعطیلات می توانید انجام دهید آسیب به آب خانه و بوی رطوبت است.

رطوبت و رطوبت را از بین می برد

در صورت نیاز به کمک یک متخصص می توانید در وهله اول هزینه رطوبت زدایی در شهر خود را بخواهید. به عنوان مثال اگر به دنبال رطوبت زدایی در تهران هستید می توانید برای رطوبت گیر سفارش دهید و پس از مدتی به دنبال پیشنهادات کارشناسان فعال در بازار باشید. از آنجایی که این کارشناسان در بازار پین دارای امتیاز، سوابق و سوابق هستند، می توانید با در نظر گرفتن این موارد و نظرات مشتریان قبلی آنها انتخاب آموزنده تری را تجربه کنید.

7 راه برای از بین بردن رطوبت و رطوبت

1. شیر آب اصلی را ببندید

ساده ترین راه برای جلوگیری از آسیب آب، بستن شیر اصلی است. با بستن شیر اصلی، آب ورودی به ساختمان قطع می شود. مکان شیر اصلی را برای استفاده در مواقع اضطراری به اعضای خانواده نشان دهید. اگر اولین بار است که شیر اصلی را می‌بندید، قبل از خروج از خانه با باز کردن شیر آب در داخل ساختمان، مطمئن شوید که آب آن بسته است.

2. محتویات لوله های تامین آب را بررسی کنید

اگر می خواهید بدانید چگونه از نشت آب در خانه خود جلوگیری کنید، با بررسی لوله ها شروع کنید. لوله های پلاستیکی به راحتی خراب می شوند، بنابراین چندان قابل اعتماد نیستند. چراغ قوه را بردارید و ببینید چه نوع خطوط تامین آب روی تجهیزات شما وجود دارد. اگر لوله ها پلاستیکی هستند، بهتر است به فولاد ضد زنگ (و همچنین نسبتا ارزان) ارتقا دهید.

3. تجهیزات متصل به آب را بررسی کنید

وسایل متصل به آب مانند ماشین لباسشویی، یخچال و غیره را بررسی کنید. و اجازه ندهید که شما را شگفت زده کند. تجهیزات اصلی باید به شرح زیر بررسی شود:

  • یخچال و فریزر
  • ماشین ظرفشویی
  • سینک ظرفشویی (و لوله های زیر)
  • سیستم تهویه هوا
  • ماشین لباسشویی
  • بمب آبگرمکن
  • دوش
  • توالت

4. پنجره ها و درها را بررسی کنید

ممکن است در نبود شما باران و برف باعث ورود آب به خانه شود. برای جلوگیری از بارش باران، برف و یخ زدگی لوله ها، مطمئن شوید که تمام درها و پنجره ها آب بندی و سالم هستند.

5. فراموش نکنید که ناودان را چک کنید

شما مجوز لازم برای ارسال را ندارید. ناودان ها احتمالا با چوب، زباله و مالچ پر شده اند. ناودان ها را تمیز کنید تا محکم شوند

6. از نشت یاب هوشمند استفاده کنید.

بسیاری از وسایل لوله کشی با تکنولوژی بالا در بازار وجود دارد که از نشت آب در خانه شما جلوگیری می کند. آنها نشت ها را تشخیص می دهند و تجهیزات را خاموش می کنند تا از سیل و آسیب های دیگر جلوگیری کنند.

7. برای از بین بردن رطوبت از شخص دیگری کمک بگیرید

از یک همسایه، دوست یا یکی از اعضای خانواده بخواهید که در غیاب شما از خانه شما محافظت کنند و نشت آب را بررسی کنند.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبرdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances