دو گزینه نهایی نیمکت یونایتد مشخص شد: تمرین سه


کد خبر: 1811869 |
02 اسفند 1400 ساعت 18:50 |
38,354 بازدید |

11
نظرات

تصمیم نهایی شیاطین سرخ؛

مائوریسیو پوچتینو و اریک تان هوگ به عنوان دو فینالیست برای نیمکت منچستریونایتد معرفی شدند.

رالف رنگینک، سرمربی موقت و آلمانی منچستریونایتد قرار است در پایان فصل به مدت دو سال با منچستریونایتد همکاری کند و شیاطین سرخ به طور جدی به دنبال خدمات یک سرمربی بزرگ هستند. فصل بعد.

پیروزی 4-2 مقابل لیدز یونایتد در روز یکشنبه باعث شد یونایتد 4 امتیاز کمتر از وستهام در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد، اما چهار مدعی دیگر یعنی آرسنال، ولوز و تاتنهام همگی عقب هستند و می توانند به جدول آسیب بزنند. تغییرات زیادی ایجاد کنید. علیرغم شایعات اولیه مبنی بر قرارداد با رالف رنگینک در دو فصل آینده، این امر برای منچستریونایتد بعید است.

اتلتیک اکنون در گزارشی مدعی شده است که منچستریونایتد به دنبال سرمربی جدید برای فصل آینده است و گزینه های کلیدی را شناسایی کرده است. به گزارش این نشریه، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن و اریک تون هوگ، سرمربی آژاکس، مدعیان اصلی این پست هستند. مذاکرات اولیه با این دو گزینه آغاز شده و به نظر می رسد یکی از آنها فصل آینده روی نیمکت شیاطین سرخ خواهد بود.

جدایی مائوریسیو پوچتینو از قهرمانی پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا یک نتیجه قطعی است و خود مربیان آرژانتینی نیز مشتاق بازگشت به لیگ برتر هستند. مائوریسیو پوچتینو در گذشته روزهای بسیار خوبی را در لیگ برتر انگلیس و تاتنهام هاتسپر سپری کرده است و حالا سعی دارد با استخدام یک سرمربی یونایتد این روند را تکرار کند. آژاکس به رهبری اریک تون هاگ در این فصل نیز خبرساز شد و ارقام قابل توجهی را به ثبت رساند. خود اریک تانهوگ پس از پایان همکاری مارک اورمارس با این باشگاه هلندی، تمایلی به ترک آژاکس نداشته است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم