رئیسی: سفرهای دولتی ارزان ترین استرئیس جمهور از ستاد تنظیم بازار و وزارت جهادکشاورزی و صنعت، وزارت معدن و تجارت خواست تا نظارت دقیقی بر زنجیره تامین و قیمت و عرضه کالاهای اساسی داشته باشند.

به گزارش ایسنا، سیدابراهیم رئیسی صبح چهارشنبه در جلسه هیئت دولت با اشاره به برخی موضوعات مرتبط با کمبود دارو، اظهار کرد: هیچ نگرانی برای مردم نیست.»

رئیسی با اشاره به اینکه مصوبه جدول استانی در جدول نهاد ریاست جمهوری گنجانده شده است، در ادامه اظهار نظر خود افزود: این سفر کم هزینه ترین سفر است و اعتبارات مذکور برای اجرای تحریم ها است. سازمان برنامه و بودجه در روند تصویب نهایی پروژه ها و قانون بودجه در سفرهای استانی تمهیداتی را اتخاذ کند که این قسمت از اعتبارات خارج از اعتبارات و در ردیف مناسب باقی بماند.

رئیس جمهور همچنین خاطرنشان کرد: حوزه فعالیت معاونت امور زنان و خانواده یکی از محوری ترین و اساسی ترین موضوعات مورد توجه دولت و نظام جمهوری اسلامی است و این انتصاب مستلزم بودجه و اعتبار لازم است. در دسته بندی های مربوطه ارائه می شود.

رئیسی با تاکید مجدد بر لزوم تعدیل پیوست دادگستری در تمامی تصمیمات و مصوبات دستگاه های دولتی به ویژه بودجه، گفت: هیچ یک از تصمیمات و اقدامات ما نباید خلاف عدالت باشد.

رئیس‌جمهور با اشاره به اقداماتی که تاکنون برای شفاف‌سازی عملکرد دولت با لایحه بودجه ۱۴۰۱ انجام شده است، از همه مسئولان و دستگاه‌های دولتی خواست برای شفاف‌سازی عملکرد دولت به‌ویژه لایحه بودجه تلاش کنند. به هیچ وجه کافی نیست و همه ارکان حکومت باید در این زمینه پاسخگو باشند.

رئیسی به موضوع آلودگی هوای تهران و شهرهای بزرگ اشاره کرد و گفت: حداقل 18 دستگاه هر سال و به ویژه در روزهای سرد سال که شرایط آلودگی هوا شدید است، وظیفه مقابله با آلودگی هوای شهرها را بر عهده دارند. اما باید اقدامات عملی و موثر انجام شود.

رئیسی به موضوع اخبار حقوق و دستمزدهای نجومی منتشر شده در برخی دستگاه ها اشاره کرد و گفت: دولت در برخورد با حقوق و دستمزدهای نجومی قاطع و مصمم است و در مواردی که مشکل با مستندات ثابت شود، سریعا اقدام می کند. درستش کن

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel